+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil OPPO RX17 Pro

Obaly pro OPPO RX17 Pro


?

Jak si ověřit model telefonu?

Smartphony OPPO RX17 Neo, jsou úplně jiné modely.

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Velký výběr obalů na mobil OPPO RX17 Pro

Kryty na mobily OPPO RX17 Pro mohou mít několik provedení. Můžete sáhnout po minimalistických modelech. Úžasné jsou ultra tenké silikonové kryty na mobil OPPO RX17 Pro, které jsou na telefonu téměř neviditelné. Nádech luxusu nesou obaly na mobil z eko kůže. Možná trochu výstřední, ale rozhodně zábavné jsou obaly na mobil OPPO RX17 Pro s třpytivými a tekutými efekty. Ale v e-shopu Etuo.cz je toho ještě mnohem více. Čekají na vás kryty na mobil s inspirací v etnu i duchovních sférách. Božsky vypadají silikonové kryty na mobil s květinovými motivy nebo akvarelovými dívčími portréty. Pro milovníky dobrého jídla je určena řada Food Porn.

Elegantní doplněk i účinná ochrana - OPPO RX17 Pro

Dobře vybraný obal na mobil OPPO RX17 Pro může být elegantním doplňkem a zároveň velice účinnou ochranou pro váš telefon. Silikonové a plastové kryty na mobil OPPO RX17 Pro chrání především jeho zadní část. Zabrání poškrábání a ušpinění zad telefonu. Knížkové a flipové obaly na mobil OPPO RX17 Pro mají přední otevírací klapku, která v zavřeném stavu chrání i citlivou obrazovku telefonu. Navíc knížkové pouzdro na mobil OPPO RX17 Pro může být zároveň i peněženka. Podívejte se na řadu Wallet Case. Do terénu a na sport jsou ideální vysoce odolné obaly na mobil OPPO RX17 Pro. V tomto směru jsou zajímavé obaly na mobil z řady Bumper. Mají hliníkový rám, který odolá i ve skutečně náročných podmínkách a telefonu OPPO RX17 Pro poskytne maximální zabezpečení před mechanickým poškozením.

Skvělý výkon a ohromující fotoaparát - OPPO RX17 Pro

Nový model OPPO RX17 Pro z čínských továren dobývá evropské trhy. Je rozhodně velice zajímavý svou výbavou a tak i u nás našel rychle své příznivce. Základní výbava a výkon zcela odpovídá vyšší ceně mobilu. Zajímavostí je čtečka otisků prstů, která je integrovaná přímo v obrazovce telefonu OPPO RX17 Pro. A potěší i fotoaparát s nastavitelnou clonou.