+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil OPPO RX17 Neo

Obaly pro OPPO RX17 Neo


?

Jak si ověřit model telefonu?

Smartphony OPPO RX17 Pro, jsou úplně jiné modely.

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Velký výběr obalů na mobil OPPO RX17 Neo

Máme připravenou skutečně nevšedně pestrou paletu obalů a krytů na mobily OPPO RX17 Neo. Pro fajnšmekry jsou určeny řady s kryty na mobily OPPO RX17 Neo v designu eko kůže nebo přírodního dřeva. Elegantní jsou také jednobarevné silikonové kryty na mobil OPPO RX17 Neo, které můžete sladit s outfitem i ostatním doplňky. Trochu crazy působí kryty na mobil OPPO RX17 Neo s tekutými a třpytivými efekty. Pokud potřebujete spíše odolné pouzdro, které váš telefon OPPO RX17 Neo dobře ochrání, podívejte se do řady bumber krytů s hliníkovým rámem. Zadní část, ale i citlivou obrazovku ochrání knížkové a flipové pouzdra. Ta navíc poskládáte do praktického stojánku. V dekorech najdete několik desítek řad s různou tématikou. Mobil můžete sladit s ročním obdobím nebo třeba svými koníčky. Můžete na obalu na mobil OPPO RX17 Neo mít roztomilou kočičku nebo úchvatnou fotku zimního jezera. Jsou zde kolekce s rostlinnou tematikou i šik kolážemi.

Elegantní doplněk i účinná ochrana - OPPO RX17 Neo

Obal na mobil OPPO RX17 Neo může být šik módním doplňkem, kterým oživíte pracovní outfit. Je to ale především funkční věc. Kvalitní kryty na mobil OPPO RX17 Neo totiž telefon chrání před poškozením. Silikonové a plastové kryty na mobil OPPO RX17 Neo chrání především jeho zadní část. Ochrání ji před poškrábáním i prachem. Knížkové a flipové obaly umí poskytnout ochranu i displeji smartphonu OPPO RX17 Neo. Navíc na jejich velké ploše skvěle vyniknou fotografie z kolekce Foto Case.

Skvělý výkon a ohromující fotoaparát - OPPO RX17 Neo

Mobil OPPO RX17 Neo pochází z výrobních linek čínského gigantu, který se na evropských trzích teprve prosazuje. Zaujme zajímavým designem, dobrým fotoaparátem i nadupanou výbavou. Už v základu se můžete těšit z výkonného procesoru SnapDragon 660, 4 GB RAM a 128 GB základní paměti telefonu. Přímo v šestipalcovém displeji telefonu OPPO RX17 Neo je integrovaná čtečka otisků prstů.