+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil OPPO Reno 7 5G

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Pouzdra na mobil Oppo Reno 7 5G určená do světa

Svět je velký. Na příkladu telefonu Oppo Reno 7 5G si můžeme uvědomit, jak moc. Jeho premiéra v domovské Číně se odehrála už v listopadu roku 21. Než se telefon přes uvedení v Indii dostal až k nám, prošel značnou změnou. Ta se mimo jiné týká i jeho vzhledu. Zatímco v Číně je k dostání s hliníkovým rámem a plochými rámečky, nejspíš po vzoru oblíbených iPhonů, jeho verze určená pro zbytek světa má rámy plastové a hrany zaoblené. Popravdě nevíme, v čem je plast výhodnější než hliník. Proto jsme pro jistotu připravili celou řadu krytů, které pomohou jeho nedostatky minimalizovat. Kryty na mobil Oppo Reno 7 5G, které jsme pro vás vybrali, všestranně ochrání váš přístroj. S trochou štěstí s vámi telefon vydrží déle, než kdybyste žádný obal nepoužívali.

Vlastnosti, které se hodí

Při navrhování každého pouzdra na mobil si ze všeho nejdříve zjistíme jeho přesné rozměry. Jen tak jsme schopni vyrobit spolehlivé obaly na mobil, které dobře sedí a ze kterých přístroje nevypadávají. Zároveň si dáváme záležet na tom, aby se snadno nasazovaly. Potřeba to sice pravděpodobně nebude, protože smartphone půjde i s nasazeným obalem ovládat tak, jak jste zvyklí. Obal totiž obsahuje celou řadu otvorů pro všechna funkční a ovládací tlačítka a prvky. Ani tyto otvory mu nebrání v tom, aby nemohl poskytovat účinnou ochranu proti všem oděrkám, škrábancům a špíně, které by jinak ulpěly na samotném telefonu. Další nespornou výhodou krytů na mobil je posílení ochrany proti pádu. Tvoří totiž druhotnou vrstvu, která dokáže pojmout část energie nechtěného pádu. Je docela možné, že právě díky obalu váš Oppo Reno 7 5G vyjde z případného pádu zcela bez úhony.

Začněte výběrem oblíbeného krytu

Náš výběr je tradičně bohatý. Vy si ho však můžete zúžit pomocí filtrování. Nejúčinnější je zvolit si oblíbený typ krytu. Každý člověk nějaký má, i když si to možná neuvědomuje. Pokud vyhledáváte především ochranu zad a boků, nabízí se naše silikonové kryty. K dostání jsou v různých provedeních, od průsvitných, přes jednobarevné, až po nejrůznější potisky. Neméně oblíbené jsou obaly knížkové. Typické je pro ně pohyblivé křídlo, které poskytuje druhotnou ochranu obrazovce. Zároveň nabízí dvojnásobnou plochu pro nějaký motiv. Mezi méně obvyklé, a přesto velmi užitečné kryty, patří ty odolné. Velmi často splňují náročné vojenské normy a váš telefon s nimi snese i trochu toho drsnějšího zacházení. Kryty dřevěné, kovové či kožené není třeba zvlášť představovat. Základní silikon tu doplňuje jeden ze jmenovaných materiálů. Vedle těchto typů nabízíme i obaly, co mají plastický povrch nebo jsou například třpytivé.

U nás si vybere opravdu každý

U většiny typů pouzdra na mobil se setkáte s celou řadou různých designů i motivů. Mohou být zcela abstraktní, například imitace mramoru, anebo konkrétní, jako jsou jedny z našich roztomilých koček, či květin. Ať už je váš koníček, profesi či životní postoj jakýkoli, u nás si jistě vyberete. Jak si tím můžeme být tak jisti? Také pro telefon Oppo Reno 7 5G nabízíme možnost vlastního designu. Navrhnout kryt s vlastním potiskem je přitom až překvapivě jednoduché. Za pár minut to zvládne každý. Vše velmi usnadňuje fakt, že přiložená šablona je přímo vaším budoucím krytem. Výřezy, které na ní vidíte, jsou přesně tam, kde mají být. Díky tomu se vám zvolený motiv či motivy budou na šablonu mnohem snáz umisťovat. Využít přitom můžete paměť svého zařízení, internet nebo naši obsáhlou galerii, do které získáváte pro tyto účely přístup. Pomocí textového tlačítka je možné na kryt připsat vhodná slova, tedy pokud existují taková, která vám vždy spolehlivě zvednou náladu či dodají potřebnou motivaci. Objednávku doporučujeme dokončit v okamžiku, kdy budete zcela spokojeni. My totiž do vašich návrhů nijak nezasahujeme.