+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil OPPO Reno 6 Pro Plus 5G

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Kryty pouze pro Oppo Reno 6 Pro Plus 5G

Pořídit si nový kryt na telefon je vcelku zodpovědný úkol. Aby mohla pouzdra na mobil plnit svou roli spolehlivě, musí v první řadě telefonu dobře sedět. Každý přístroj se totiž drobně liší. Nejde přitom jen o rozměry či velikost úhlopříčky. Také funkční rozložení jednotlivých tlačítek a prvků se může nejen od výrobce k výrobci, ale také model od modelu lišit. Je proto velmi důležité si opravdu dobře ověřit, zda vybíráte kryty pro ten který telefon. Někteří výrobci to přitom zákazníkům usnadňují. Své přístroje či modelové řady nazývají jednoduše, třeba jen jedním slovem či písmenem. U jiných máme podezření, že je vysloveně baví přicházet s označeními, která mají zákazníkům poněkud zamotat hlavy. Je to třeba případ telefonu Oppo Reno 6 Pro Plus 5G. Jako by čtyři slova v názvu nestačila. Ještě bylo nutné doplnit dvě číslice a jedno písmeno navrch. Pokud jste si však opravdu dobře ověřili, že váš model telefonu je skutečně Oppo Reno 6 Pro Plus 5G, můžete se v klidu pustit do vybírání. Tato nabídka je totiž určená výhradně pro tento model.

Kryty na mobil, které toho umí víc

Spolehlivé obaly na mobil nemají pouze respektovat rozměry a rozčlenění telefonu. Aby se mohly dostat k nám do nabídky, musí toho umět mnohem víc. Mimo jiné musí prokázat vysokou míru spolehlivosti, pokud dojde na nejrůznější oděrky, škrábance či špínu. Mezi jejich dobré vlastnosti musí patřit také schopnost utlumit případný pád. Pády telefonů jsou jednou z nejčastějších příčin nutnosti výměny přístroje. Kvalitní pouzdra na mobil dokáží jejich následky nejen minimalizovat, ale i zcela eliminovat. Výhodou pouzder na etuo.cz je také velký výběr jednotlivých typů, provedení i samotných designů. Máme něco pro vyznavače elegantní jednoduchosti i pro příznivce nejrůznějších hravých, či zábavných motivů. Výjimkou nejsou ani kolekce pro různé koníčky, záliby, či pracovní zaměření. Cenovky přitom zůstávají natolik příznivé, že si obalů můžete vybrat klidně víc a střídat je podle momentální nálady.

Zjednodušte si výběr filtrováním

Jak se můžete sami přesvědčit, nabídka obalů na mobil Oppo Reno 6 Pro Plus 5G je opravdu široká. Pokud si chcete výběr zjednodušit, použijte filtrování. Celou řadu zástupců budou i tak mít silikonové obaly. Jsou tradičně nejoblíbenější. Kromě ochrany zad a boků poskytují drobnou oporu i displeji. Boky totiž vždy vystupují i nad displej, takže pokud telefon položíte na rovný povrch, obrazovka se ho nedotkne. O něco lépe si v tomto ohledu vedou knížkové kryty. Jejich pohyblivé křídlo zesiluje ochranu citlivého displeje. Stejně jako u všech krytů na mobil však i tady platí, že jen dvojitá ochrana v podobě ochranného skla či fólie na displej, maximalizuje zabezpečení obrazovky. Výjimkou přitom nejsou ani odolné obaly. V naší nabídce vás mohou příjemně překvapit také nejrůznější obalové speciality. Kromě krytů z různých zajímavých materiálů, jako je kov, dřevo, či kůže, můžete vybírat kryty průsvitné, třpytivé nebo třeba ty, co mají plastický povrch.

Kryty s vlastním motivem

Svébytnou kategorii tvoří kryty s vlastním potiskem. Jejich výroba je velmi jednoduchá. Až u vás doma zazvoní kurýr s balíčkem, můžete si být jisti, že takový obal nebude mít nikdo jiný na celém světě. Před tím, než se pustíte do navrhování, je dobré se znovu ujistit, že chcete návrh pro telefon Oppo Reno 6 Pro Plus 5G. U takto složitého názvu to totiž platí dvojnásob. Jakmile tuto jistotu získáte, můžete se naplno ponořit do kreativní práce. Plocha, na které budete tvořit, bude svými rozměry i rozložením zcela odpovídat vašemu telefonu. Díky tomu si můžete v každém okamžiku ověřit, jak bude výsledek vypadat. Naše dílna přitom funguje velmi intuitivně. Jak obal navrhnout vám proto bude jasné hned, jak do ní vstoupíte.