+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil OPPO Reno 6 Pro 5G (CPH2247)

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Skutečné dělo

Pokud si na telefon dáte cenovku, která atakuje hranici 20 000 Kč, musíte si být jeho výbavou a funkčností opravdu jisti. Telefon Oppo Reno 6 Pro 5G má ve všech ohledech skutečně co nabídnout. Vysoký výkon, mimořádně zdařilé provedení či fotoaparáty, které opravdu oslní. Čínská značka Oppo si k jejich výrobě přizvala renomované japonské Sony. Přední kamera vás tak překvapí plnými 32 Mpx, hlavní čočka zadní soustavy nabídne úctyhodných 50 Mpx. Zadní strana telefonu je vyrobená z přelomového materiálu, u kterého výrobce slibuje, že se na něm nedrží otisky prstů. Navzdory tomuto ujištění byste s telefonem Oppo Reno 6 Pro Plus 5G neměli chodit do světa, aniž byste pro jeho ochranu neudělali naprosté maximum. Kryty na mobil Oppo Reno 6 Pro Plus 5G v naší nabídce vás překvapí i potěší. Některé dokáží podpořit jeho původní vzhled, další mu naopak vtisknou jiný, zcela originální. Vždy však navýší zabezpečení telefonu, což se u takto drahého přístroje jednoznačně vyplatí.

Pouzdra na mobil Oppo Reno 6 Pro Plus 5G

Obaly na mobil Oppo Reno 6 Pro Plus 5G v nabídce etuo.cz se mohou pochlubit celou řadou užitečných vlastností. V první řadě je to ohled k rozměrům telefonu a jeho funkčnímu uspořádání. Kryty na mobil mají veškeré výřezy pro funkční i ovládací tlačítka a prvky, aby se telefon dal jednoduše ovládat i s nasazeným obalem. Výjimkou přitom není ani nabíjení či připojování dalšího zařízení. Ochrana před oděrkami, škrábanci či špínou je také samozřejmostí. S trochou štěstí by si váš přístroj mohl i po letech používání zachovat svůj původní vzhled. Vedle toho dokáží pouzdra na mobil tlumit také pády. Pokud k nešťastnému vyklouznutí telefonu dojde, kryty na mobil pojmou část jeho energie, takže telefon by z něj měl vyjít v ideálním případě zcela neporušený. Na čem si však na etuo.cz zakládáme, je výjimečný vzhled našich obalů. Motivů a vzorů, ze kterých můžete vybírat, máme opravdu velké množství a další neustále přibývají. Chceme, aby si u nás vybral úplně každý.

Působivý doplněk

Ať už zvolíte tradiční silikonové obaly, kryty knížkové, odolné, dřevěné, kovové, kožené, či třeba třpytivé, vždy si můžete být jisti, že vám nabídneme designové provedení, které vám sedne. Kromě motivů, které se dlouhodobě těší oblibě, jako jsou zvířecí vzory, abstraktní prvky, etno kolekce či romantické provedení, rádi sledujeme nejnovější trendy v oblasti módy i designu a nabídku stále doplňujeme. V poslední době tak přibylo třeba módní mramorování nebo kryty se zlatým žilkováním. Při výběru vždy doporučujeme řídit se svým vkusem. Telefon má naprostá většina lidí stále u sebe. Vybrat si motiv, který vám po všech směrech bude vyhovovat, se proto vyplatí. Pokud jste, tak jako my, milovníci posledních trendů, obalů si klidně pořiďte víc a střídejte je podle nálady. Naše cenová politika vám v tom vychází vstříc. Kryty na mobil nabízíme za tak příznivé ceny, že je můžete střídat klidně každý den.

Jděte na to po svém

Pokud vám velmi záleží na originalitě, doporučujeme věnovat pozornost možnosti „navrhnout kryt“. Jakmile kliknete na průsvitný či barevný obal na mobil Oppo Reno 6 Pro Plus 5G s touto výzvou, ocitnete se v naší kreativní dílně, kde můžete za pár minut vtisknout svému telefonu zcela jedinečný vzhled. Kryty s vlastním motivem jsou velmi oblíbený způsob, jak telefon zcela odlišit od všech ostatních. Takové pouzdro totiž nebude mít nikdo na celém světě. Navrhování je přitom velmi jednoduché. Za pár minut to zvládne úplně každý. Naše dílna se zpravidla zaplňuje vždy, když se blíží nějaké významné svátky. Originální kryt s vlastním potiskem je totiž velmi oblíbený dárek. Kromě funkčního doplňku se zcela unikátním vzhledem totiž svým blízkým věnujete to nejcennější: váš čas.