CHRISTMAS SALE slevy až do -50% | Vidět víc »

Kryty, obaly a pouzdra na mobil - Oppo Reno 6 4G

Obaly pro Oppo Reno 6 4G


?

Jak si ověřit model telefonu?

Smartphony Oppo Reno 6 5G, jsou úplně jiné modely-

Filtry Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Obaly na smartphone Oppo Reno 6 4G ochrání i pobaví

Je jasné, že mobil Oppo Reno 6 4G potřebuje, tak jako každý jiný smartphone, ochranu před následky každodenního používání. Obal na mobil umí zařízení ochránit před drobnými oděrkami a škrábanci. Pokud na mobilu dobře sedí, ochrání i před nečistotami i prachem. V Etuo.cz dbáme na to, aby všechny obaly na mobily, které u nás najdete, byly z kvalitních materiálů a precizně vyrobené. Na obaly na mobily musí být spolehnutí. Zároveň ale nabízíme pestrou kolekci tvarů, designů a potisků. Výběr musí být pestrý. Jak obal na mobil vybrat? Záleží jen na vašich preferencích. Bude to poctivý pracant nebo z něj uděláte zajímavý kousek, který bude tak trošinku provokovat? Připraveny jsou obaly na mobil se zajímavými designovými potisky, jednobarevné kryty na mobil v krásných pastelových barvách i kryty z překvapivých materiálů.

Odolné obaly na mobil Oppo Reno 6 4G, jednoduché a krásné knížkové obaly na mobil

Pro aktivní uživatele mobilu jsou ideální vysoce odolné obaly na mobil. Jsou určeny do terénu, na sport nebo třeba do zaměstnání s náročným a nebezpečným provozem. Milují je stavaři stejně jako sportovci. Pro smartphone mají stejnou funkci jako helma nebo chrániče. Odolné obaly na mobil Oppo Reno 6 4G jsou vyrobeny ze speciálních materiálů a mají kovem zesílenou konstrukci. Odolnost těchto obalů na mobil často ověřují vojenské certifikace. Jsou ale připraveny i jednoduché zadní kryty na mobil. Oceníte neustálý přístup k obrazovce smartphonu. Skvělé řešení pro hráče i workoholiky. Dobře se nasazují, snadno se čistí a nezvětšují objem mobilu. Ochranu ze všech stran poskytují knížkové a flipové obaly na mobil. Mají přední otevírací klapku, která ochrání citlivý displej telefonu před poškozením, ale také před náhodným spuštěním.

Jemné silikonové kryty, krásné plastové obaly s potisky i obaly na mobil ze dřeva a kovu

Všechny nároky, které na obal na mobil máme, nejlépe splňuje kvalitní plast. Je to zkrátka jednoznačná volba, pokud chceme, aby byl obal na mobil plně funkční, dobře seděl a krásně vypadal. Plast má totiž dlouhou životnost a dobře se tvaruje. Obal na mobil z kvalitního plastu může dobře kopírovat tvar a rozměry mobilu. Snadno se v něm vytvoří stabilní otvory pro kamery, tlačítka nebo sloty. Vše na správných místech a ve správné velikosti pro bezvadný provoz mobilu. Na kvalitním plastu také skvěle vynikají barvy a detaily potisků. Populární jsou i silikonové obaly na mobil. Dobře se drží v rukou, nekloužou a nechávají vyniknout původní design smartphonu. Luxusně vypadají kožené obaly na mobil Oppo Reno 6 4G. V poslední době se ale stále více prosazují přírodní materiály. A musíme přiznat, že obaly na mobil s přírodním dřevem nebo čistým plátem kovu vypadají prostě luxusně. Můžete si vybrat kryt na mobil se dřevem i kovem v různých přírodních tónech, s gravírováním nebo v čisté přírodní podobě.

Decentní jednobarevné obaly na mobil Oppo Reno 6 4G a tři stovky úžasných potisků

V Etuo.cz milujeme hravost potisků. Je tak připraveno více než 300 variant, které mohou ozdobit obaly na mobil Oppo Reno 6 4G. Na obalu na mobil tak mohou zářit krásné fotografie přírody a zvířat, vtipné koláže, ale také designové malby. Na sváteční náladu naladí kolekce s vánoční či velikonoční tématikou. Máme kolekce obrázků jako z herbáře, krásné motivy lapačů snů i fotky struktur. Pokud ale chcete decentního společníka, jsou připraven jednobarevné kryty na mobil. Jednobarevná pouzdra mohou být v decentních pastelových barvách nebo v černé či bílé klasice.

Smartphone Oppo Reno 6 4G

Mobil Oppo Reno 6 4G má velký AMOLED displej s úhlopříčkou 6,4 palce. Základní paměť má příjemných 128 GB. Je to dobře protože fotky s rozlišením 64 Mpx zaberou hodně místa. Baterie je trošku slabší, ale dá se rychle nabíjet.