+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil OPPO Reno 5Z 5G

Obaly pro OPPO Reno 5Z 5G


?

Jak si ověřit model telefonu?

Smartphony OPPO Reno 5 5G, OPPO Reno 5 Lite, jsou úplně jiné modely.

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Obaly na mobil OPPO Reno 5z 5G jsou ochránci, designovými doplňky, ale třeba i peněženkou

Potřebujete spolehlivého a nenápadného ochránce mobilu OPPO Reno 5z 5G s velkou obrazovkou nebo hledáte vychytaný obal na mobil, který zaujme na první dobrou? Jste tady správně. Máme připraveny nenápadné obaly na mobil, které můžou být decentně jednobarevné nebo dokonce ultra tenké. Jsou tady ale také trendy kryty, které smartphone nejen ochrání před odřením svrchních částí, ale také třeba před prachem a nečistotami. Vždyť mobil je s námi celý dlouhý den a doprovází nás doslova všude. Bez kvalitního obalu na mobil by brzy vypadal úděsně. Odřený, špinavý a třeba i s popraskaným displejem. Obaly na mobily OPPO Reno 5z 5G v Etuo.cz jsou vyrobeny z vysoce kvalitních a odolných materiálů, které vašemu smartphonu poskytnou spolehlivou ochranu. Navíc vypadají luxusně. Mohou být ze zajímavých materiálů nebo s úžasnými potisky. Krásně tak rozzáří každý váš den.

Knížkové obaly na mobil OPPO Reno 5z 5G, na kterých vyniknou potisky i jednoduché kryty

Obal na mobil OPPO Reno 5z 5G doporučujeme vybírat podle toho, jak nejvíce smartphone používáte. Pokud často a rádi hrajete hry na mobilu nebo potřebujete neustále sledovat obrazovku, jsou nejvhodnějším typem zadní kryty na mobil. Mohou být z různých materiálů s potisky i bez. Dobře ochrání záda a boky smartphonu před odřením i nečistotami. Na knížkových obalech zase skvěle vyniknout velké potisky. Třeba fotky velkých přírodních scenérií. Podobným typem jsou pak flipové obaly na mobil, jen se otvírají na kratší hraně mobilu. Knížkové i flipové obaly na mobil dobře chrání zařízení ze všech stran. Přední otevírací klapka je spolehlivou ochránkyní křehkého dotykového displeje. Ochrání jej nejen před poškozením, ale také před nechtěným spuštěním. Speciální sérií jsou vysoce odolné obaly na mobil. Jsou vyrobeny ze speciálních materiálů s velmi odolnou konstrukcí. Smartphone ochrání i v náročných podmínkách.

Plastové obaly na mobil OPPO Reno 5z 5G jsou základ, ale můžete mít kryt i ze dřeva nebo kůže

Plast je nejoblíbenějším materiálem pro výrobu obalu na mobil OPPO Reno 5z 5G. Skvěle se tvaruje a obaly z kvalitních plastů dokáží ideálně kopírovat tvar a rozměry smartphonu. Kvalitní plasty používané k výrobě obalů na mobily jsou velmi odolné, snadno se čistí a vynikají dlouhou životností. Na plastovém obalu také perfektně vyniknout potisky. Ať už jsou to potisky fotografií nebo designérských prací. Nicméně není to jediný materiál. V Etuo.cz najdete také kožené obaly na mobil, které vypadají velmi luxusně. Jsou perfektní jako doplněk k pracovnímu nebo večernímu outfitu. V našem internetovém obchodě máme i pár nevšedních cool krytů. Pokud milujete netradiční řešení, podívejte se na dřevěné a kovové kryty na mobil. Můžete je mít v hladké podobě, která nechá vyniknout nevšední materiál, nebo s uměleckým gravírováním.

Více než 300 zajímavých potisků na obal na mobil OPPO Reno 5z 5G, ale i decentní kryty

Nový obal na mobil může být jen decentním ochráncem, o kterém prakticky nevíte. Perfektní variantou takového obalu jsou průhledné silikonové kryty. Se zařízením doslova splynou a nezvětší ani jeho objem. Další možností jsou jednobarevné obaly na mobil. Můžete si vybrat černý, bílý obal nebo některý z krytu v jemných pastelových barvách. Tyto obaly se skvěle ladí s barvou oblečení nebo dalších doplňků. Na první pohled zaujmou obaly na mobil s autorskými potisky. Můžete mít obal na mobil s nádhernou fotografií hor či moře, ale také kryt s uměleckou koláží. Potisky jsme pro jednodušší výběr rozdělili do tematických řad.

Smartphone OPPO Reno 5z 5G připravený na budoucnost

Mobil OPPO Reno 5z 5G přichází s velkou AMOLED obrazovkou, Androidem 11 a zajímavou výbavou. Nejvíc možná zaujme foťák, který má 4 kamery s maximálním rozlišením 48 MPx a solidní selfie kamerkou.