+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil OPPO Reno 5 Lite

Obaly pro OPPO Reno 5 Lite


?

Jak si ověřit model telefonu?

Smartphony OPPO Reno 5 5G, OPPO Reno 5Z 5G, jsou úplně jiné modely.

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Spolehlivý ochránce mobilu OPPO Reno 5 Lite před oděrkami i nečistotami i designový kousek

Je to tak. Obal na mobil OPPO Reno 5 Lite může mít nejrůznější funkce. Můžete chtít, aby vám rozzářil každý pracovní den, nebo aby to byl nenápadný kousek, který bude „jen“ chránit telefon před nepřízní každodenního intenzivního používání. V Etuo.cz jsme připraveni na nejrůznější požadavky. Najdete u nás spolehlivé ochránce smartphonů. Takové nenápadné pracanty, co odvedou svou funkci a neruší. Máme ale i zajímavé designové kousky a cool trendy kryty na mobily, které se stanou zlatým hřebem vašeho vyladěného outfitu. Můžete brát obal na mobil, jak decentní doplněk, vtipný kousek, který každý den vyloudí úsměv na tváři nebo symbol vaší jedinečné osobnosti. Je to jen na vás. Navíc obaly na mobil z Etuo.cz mívají často malé vychytávky. Některé můžete poskládat a využít je jako oporu pro sledování video chatu. Jiné mají kapsy a mohou sloužit jako peněženka.

Kryty na mobil OPPO Reno 5 Lite, které nechávají volnou obrazovku i komplexní ochránce zařízení

Než začnete vybírat tip obalu na mobil OPPO Reno 5 Lite doporučujeme sednout si a probrat v hlavě, jak mobil nejčastěji používáte. Může to být rozhodující informace. Správný typ obalu na mobil vám totiž může hodně ulehčit život. Potřebujete mít neustálý přehled o dění v mobilu nebo třeba rádi paříte různé gamesy? Pak jsou ideální volbou jednoduché zadní kryty na mobil. Spolehlivě ochrání záda a boky zařízení, ale obrazovka zůstává neustále přístupná. Při hraní her nic nepřekáží. Hrajete-li raději na jistotu a chcete, co největší ochranu mobilu, jsou ideální volbou knížkové nebo flipové obaly. Ty chrání smartphone ze všech jeho stran. Rozdíl mezi knížkovým a flipovým obalem je v tom, na které straně se otevírá. Jinak jsou funkční vlastnosti obalu velmi podobné. Klapka často slouží jako pohotovostní stojánek nebo praktická peněženka na bankovky a kreditky.

Luxusní kožené obaly na mobil OPPO Reno 5 Lite, lehké silikonové kryty i zajímavé cool materiály

Obaly na mobil OPPO Reno 5 Lite musí na zařízení dobře sedět a chránit jej. Proto jsou obaly vyráběny z vysoce kvalitních materiálů, které se dají dobře vytvarovat podle jednotlivých modelů telefonů. Dalšími požadavky jsou snadná údržba, dlouhá životnost a samozřejmě příjemný vzhled. Ten nejvíce luxusní mají kožené obaly na mobil. Jsou perfektní volbou k seriózním outfitům nebo k dalším koženým doplňkům. Příjemné na omak a velmi subtilní jsou silikonové kryty na mobil. S telefonem doslova splynou, neruší a nekloužou v rukou. Plastové obaly zabírají největší část nabídky. Mají skvělé užitné vlastnosti, jsou odolné, snadno se čistí a úžasně na nich vyniknou barevné potisky. Samostatný oddíl pak tvoří vysoce odolné obaly na mobil. Mají speciální konstrukci a jsou vyrobeny z velmi odolných materiálů. Odolné obaly na mobil musí zařízení spolehlivě ochránit i ve velmi náročných podmínkách. Tipem na cool vychytávku jsou kryty s plátem přírodního dřeva nebo kovu.

Jemné jednobarevné obaly na mobil OPPO Reno 5 Lite a stovky nejrůznějších potisků

Obal na mobil OPPO Reno 5 Lite může být decentním ochráncem, který nebude poutat pozornost. Ideální variantou jsou pak průhledné silikonové kryty na mobil nebo jednobarevné obaly. Vybírat můžete ze základní černé nebo bílé verze, ale také z jemných pastelových odstínů. Na první pohled zaujmou obaly na mobil s nejrůznějšími efekty. Mohou mít v sobě efektní tekutinu, třpytky, nebo působit jako zrcadlo. Nejvíce žádaným zůstávají obaly s potiskem. Těch je připraveno více než 300 a je z čeho vybírat.

Smartphone OPPO Reno 5 Lite

Typický zástupce střední třídy telefonů s mírně odlehčenou výbavou. Mobil OPPO Reno 5 Lite neurazí, ale ani nijak speciálně nevyniká. Těšit se můžete na velký AMOLED displej, velké úložiště i foťák se čtyřmi kamerami, se kterými uděláte spoustu krásných momentek.