CHRISTMAS SALE slevy až do -50% | Vidět víc »

Kryty, obaly a pouzdra na mobil - Oppo Reno

Filtry Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Luxusní obaly i cool kryty na mobil Oppo Reno

V e-shopu Etuo.cz jsme připraveni na tradiční výrobce telefonů i na ty méně známé. Přichystali jsme proto kolekci krytů pro smartphone Oppo Reno, který sice možná není tak profláklý, ale rozhodně stojí za to. Pokud chcete váš nový telefon Oppo Reno doladit do luxusních tónů, podívejte se na kožené kryty na mobil Oppo Reno. Jejich krásný design podporuje eko kůže. Pro telefon Oppo Reno můžete koupit i tradiční silikonové či plastové kryty na mobil. Super cool jsou třpytivé kryty na mobil Oppo Reno, mrkněte na ně. Do terénu, nebo pokud máte malé děti, doporučujeme odolné kryty na mobil Oppo Reno. Podívejte se na řadu Bumper. Kryty mají hliníkový rám, který nezničí ani vaše neposedné dítka. V kolekci najdete i knížkové a flipové obaly na mobil.

Módní doplněk nebo účinná ochrana mobilu Oppo Reno

Obojí. Obaly na mobil Oppo Reno můžete pojmout jako doplněk outfitu do práce, na večer nebo pro volný čas. Na jednání jsou super kožené obaly na mobil Oppo Reno nebo decentní jednobarevné pouzdra. Na večerní akce doporučujeme cool třpytivé kryty na mobil Oppo Reno. A na víkend? Co třeba krásné kryty na mobil Oppo Reno z kolekce Foto Case. Jsou potisknuty luxusními fotografiemi. A vybírat můžete z více než 300 motivů. Je tam téměř vše – příroda, jídlo, hobby, fantasy i móda. I pro chlapy se něco najde. Co třeba kryty na mobil Oppo Reno s motivem krásné motorky? Všechny obaly na mobil Oppo Reno jsou plně funkční. Kopírují tělo mobilu a dobře tak na něj dosednou. Mohou ho tak účinně ochránit před mechanickým poškozením i nečistotami.

Skvěle vyladěný smartphone Oppo Reno

Kolekce mobilů Oppo Reno skrývá několik řad. Všechny telefony Oppo Reno však mají jedno společné. Jsou skvělé. Na první pohled oceníte vyladěný design, na ten druhý pak luxusní výbavu a zajímavé technické vychytávky.