+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil OPPO Find X5 Pro

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Pro šťastnou cestu na trh

Za poslední novinkou z řady OPPO Find X, za telefonem OPPO Find X3, nenásleduje čtyřka, ale hned pětka. Důvod musíme hledat v asijské kultuře, která ve velkém trpí tetrafobií, tedy strachem z čísla čtyři. Toto číslo totiž připomíná slovo pro smrt, takže se jí ve značné části světa vyhýbají. V některých oblastech dokonce vynechávají čtvrtá či čtrnáctá poschodí. K přečíslení se rozhodla společnost OPPO především proto, aby svému novému telefonu dopřála co nejšťastnější vstup na trh. Za novinku OPPO Find X5 Pro, kterou jsme si tentokrát vzali do hledáčku, si říká o sumu, která dokonce překračuje hranici 30 000 Kč. S takovou cenovkou je opravdu na místě udělat vše pro to, aby se telefon šťastně prodával.

Působivá ochrana už od výrobce

Jakmile se objeví nějaká novinka na trhu, vždy nás v první řadě zajímá její zabezpečení. Telefon OPPO Find X5 Pro pro nás v tomto ohledu připravil nejedno milé překvapení. Záda přístroje jsou vyrobená z elegantní bílé či černé keramiky, která by měla lépe odolávat poškrábaní. Podle všeho to tak skutečně je. Ochranu doplňuje také norma IP68 proti prachu a vodě. Spolehlivé kryty na mobil OPPO Find X5 Pro jsou však i v tomto případě na místě. Dokáží totiž zabránit i všem ostatním nebezpečím, které na telefony při běžném zacházení číhají. Nabízíme je i v průsvitném provedení, takže si telefon spolu s nimi dokáže zachovat svou původní, čistou krásu.

Kryty na mobil OPPO Find X5 Pro

Aby mohly kryty na mobil spolehlivě sloužit, musí být navržené pro ten který konkrétní přístroj. Současná zařízení se totiž liší nejen svými rozměry, ale především funkčním uspořádáním. Jiná je pozice a rozmístění kamer, jinde přístup k nabíjecímu portu a jinde reproduktory, ke kterým musí být stále zachovaný přístup. Jen dobře padnoucí obal může plnit svou roli druhotné ochrany. U všech obalů pro telefon OPPO Find X5 Pro, které vám nabízíme, je to samozřejmostí. Ať už sáhnete po kterémkoli, vždy získáte jistotu, že telefonu bude sedět.

Jaký je váš přístup?

Při nákupu pouzdra na mobil volí lidé velmi odlišné přístupy. Zatímco někteří dávají přednost tomu, aby co nejvíce podpořili původní vzhled, někdo jiný se ho snaží naopak co nejvíce potlačit. Velmi často se setkáváme s tím, že majitelé značně nákladných zařízení si svůj telefon ozdobí roztomilým či hravým motivem, pod kterým byste zařízení za několik desítek tisíc rozhodně nehledali. Ať už je váš přístup jakýkoli, rádi vám vyjdeme vstříc. Různé motivy nabízejí naše knížkové, silikonové, ale třeba i třpytivé kryty na mobil OPPO Find X5 Pro, takže rozhodně je z čeho vybírat.

Kryty s vlastním motivem

Svébytnou kapitolu tvoří kryty s vlastním potiskem. Jakmile je jednou vyzkoušíte, pravděpodobně po nich sáhnete i příště. Váš telefon spolu s nimi získá funkční doplněk, jaký nebude mít nikdo jiný na celém světě. Vzhledem k tomu, že telefon míváme neustále po ruce a tudíž i na očích, výběru vhodného motivu je dobré věnovat nějaký ten čas. Pokud je vaším životním hnacím motorem vaše rodina, domácí mazlíček či vzpomínka na úžasně strávené chvíle, váš telefon se může stát jejich trvalou připomínkou. Bude malířskou plochou, na které můžete vytvořit jedinečné dílo, které vám bude přinášet radost či dobrou náladu každý den. Samotné navrhování je přitom tak jednoduché, že ho zvládne i malé dítě. Vše totiž funguje velice intuitivně. Stačí jen následovat pokynů na jednotlivých tlačítkách a umístit svůj obraz či kombinaci motivů na předem připravenou plochu tak, aby vypadaly co nejlépe. Přítomnost všech nezbytných otvorů celý proces usnadní. Dobrou zprávou je, že vaše originální kryty na mobil OPPO Find X5 Pro tiskneme stejnou technikou jako obaly v naší nabídce. Vždy tak získáte obal v kvalitě etuo.cz.