+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil OPPO Find X5

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Z trojky rovnou na pět

Nebýt to Čína, vítali bychom v tuto chvíli nové telefony Oppo Find X4. Protože však o čínskou značku jde, číslovka čtyři se vynechává a rovnou se přechází na modelovou řadu Oppo Find X5. Ta nabízí řadu vylepšení, včetně lepšího výkonu. Za smartphone si však výrobce říká o sumu okolo 24 000 Kč. Zda tato sebevědomá cenovka bude při tak obrovské konkurenci stačit, ukáže teprve čas. My vám už teď můžeme prozradit, že telefonu věříme. Proto jsme pro něj připravili řadu příslušenství. Kryty na mobil Oppo Find X5, které vám předkládáme, splňují naše přísná kritéria kvality. Svou investici do nového přístroje s jejich pomocí rozhodně ochráníte.

Praktické kryty na mobil Oppo Find X5

Obaly na mobil Oppo Find X5 respektují nejen každý milimetr přístroje, ale i jeho funkční uspořádání. Disponují veškerými výřezy pro funkční i ovládací tlačítka i prvky, včetně otvoru pro soupravu zadních fotoaparátů, která má nezvykle nepravidelný tvar. Váš telefon s nimi půjde ovládat tak, jak jste zvyklí. Ochrana před oděrkami, škrábanci či špínou se v tomto případě nemusí tak úplně týkat otisků prstů. Matný povrch k nim totiž příliš náchylný není. Nejrůznější vrypy či škrábance by však jeho prémiový vzhled jistě narušily, proto je dobré ochranu v podobě obalu telefonu rozhodně dopřát.

Jakému typu dáte přednost?

Při výběru nového pouzdra na mobil většinu z nás zajímá jeho vzhled. Ten je tím prvním, co upoutá naši pozornost a také tím prvním, co bývá na očích. Volba designu by však neměla zastínit to, co od svého pouzdra očekáváte. Někdo nedá dopustit na silikonové kryty na mobil, které nechávají obrazovku plně přístupnou. My je kromě štědré nabídky dekorů nabízíme také v méně tradičním provedení, třeba doplněné o kov, kůži či dřevo. Své skalní zastánce mají i obaly knížkové. Pohyblivé křídlo nejen, že násobí ochranu obrazovky, ale navíc nabízí dvojnásobnou plochu, která může nést nějaký motiv. Pokud máte na svůj obal opravdu vysoké nároky z hlediska úrovně ochrany, doporučujeme vám kryty odolné. Velmi často splňují náročné vojenské normy, takže by váš telefon spolu s nimi měl vydržet i trochu drsnější zacházení.

Na vzhledu záleží

Pokud jste si zjednodušili listování naší nabídkou pomocí filtrování, můžete se plně soustředit na design. Zatímco si někdo přeje, aby o něm jeho kryt prozradil co nejvíc, někdo jiný dá spíše přednost nenápadnému, jednobarevnému provedení. Na vašem etuo.cz se vždy snažíme vyjít vstříc každému, ať už má jakýkoli koníček, zájem, povolání či třeba názor na svět. Proto nabízíme kryty na mobil v tak širokém provedení, aby si u nás vybral úplně každý. Vedle různých vzorů a dekorů můžete své kryty na mobil vybírat i podle jednotlivých kolekcí, které vždy v průběhu roku doplňujeme. Vzhledem k šikovně nastavené cenové politice si u nás můžete vybrat krytů dokonce více a střídat je podle momentální nálady či oblečení. Telefon je ostatně náš každodenní doplněk. Pokud ho sladíte třeba s kabelkou či šaty, výsledek bude o to působivější.

Zcela podle svého

Pokud se stane, že budete mít o svém krytu zcela konkrétní představu, máme řešení i pro vás. Také pro telefon Oppo Find X5 nabízíme možnost navrhnout si kryt podle svého. Je to velmi jednoduché. Obal, na který budete umisťovat svůj motiv či motivy totiž zcela odpovídá telefonu Oppo Find X5. Vše, včetně zmíněného netradičně tvarovaného otvoru pro zadní kameru, je přesně tam, kde má být. Svůj obrázek či obrázky můžete natáčet, zvětšovat či zmenšovat, dokud nebudou na ploše vypadat co nejlépe. Jako zdroj vám může sloužit paměť vašeho telefonu, internet nebo naše galerie, do které získáváte přístup. Prostřednictvím textového tlačítka je možné připsat vhodná slova, která vám dodají dobrou náladu nebo tu správnou motivaci. Opět můžete vybírat z řady fontů, barev i velikostí písma.