+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil OPPO Find X3 Pro

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Špička ve svém oboru

OPPO Find X3 Pro je Rolls Royce mezi smartphony. Za novinku z března 21 zaplatíte, podle velikosti paměti RAM, až 32 000 Kč. Při tak mimořádné investici je na místě očekávat také mimořádné kvality. Telefon láká především na dvě z nich: na super fotoaparát, který pro čínskou značku OPPO navrhla a vytvořila japonská společnost Sony, a na displej s podporou 10bitových barev. Ten má nabízet výjimečný obrazový zážitek. Převážně skleněné tělo s kovovými boky splňuje normu IP68. Odolat by mělo prachu i vodě, a to i v případě ponoření. Pokud výrobci zvyšují ochranu telefonu, jsme vždy rádi. Dokud však nevymyslí skutečně nerozbitné zařízení, které odolá vodě, prachu, špíně, oděrkám i škrábancům, dál vám budeme nabízet příslušenství ke zvýšení ochrany vašeho přístroje. Vedle tvrzených ochranných skel či fólií na mobil to budou především kryty na mobil.

Obaly na mobil OPPO Find X3 Pro

Pouzdra na mobil OPPO Find X3 Pro, která jsme pro vás vybrali a navrhli, splňují naše přísná kritéria kvality. V první řadě telefonu rozměrově sedí. Počítají také s jeho funkčním uspořádáním. Na bocích mají výřezy pro všechny funkční i ovládací prvky a operují také s otvorem pro zadní čtvernou kameru. Váš OPPO Find X3 Pro zabezpečí proti oděrkám, škrábancům i špíně. Telefon i s nasazeným obalem půjde ovládat tak, jak jste zvyklí, takže ho vůbec nemusíte z obalu sundávat. Snadno se přitom může stát, že když telefon po čase z obalu vyjmete a lehce očistíte, zachová si svůj původní vzhled. Vedle všech těchto užitečných vlastností nesmíme zapomínat na schopnost utlumit případný pád. Pády telefonů jsou jednou z nejčastějších příčin jejich nenávratného poškození. Pouzdra na mobil z vašeho etuo.cz do sebe dokáží pojmout energii případného pádu, takže telefon z něj s trochou štěstí vyvázne bez úhony.

Začněte od výběru vhodného typu

Pouzdra na mobil nabízíme v opravdu velkém množství provedení. Nabízí se proto možnost zjednodušit si vybírání pomocí filtrů. Pokud například víte, že vaším jednoznačným favoritem jsou silikonové kryty na mobil, které chrání záda a boky přístroje, můžete použít právě toto filtrovací kritérium. Před vámi by se měla objevit nabídka silikonových pouzder v různém designovém provedení: od jednobarevných, přes průsvitné až po nejrozmanitější motivy a potisky, které se snad úspěšně strefí do vašeho vkusu či nálady. Neméně příznivců mívají knížkové či flipové obaly s typickým, pohyblivým křídlem. Pokud je uvedete do filtrování, můžete se opět soustředit pouze na vhodný design. Knížkové či flipové kryty na mobil nabízejí dvojnásobnou plochu pro určitou barvu, obrázek či motiv. Vybírat je s rozmyslem se opravdu vyplatí, na očích je totiž budete mít prakticky neustále. Obdobně můžete postupovat, pokud hledáte kryty třpytivé, výjimečně odolné, vyrobené z netradičního materiálu, jako je kov, kůže či dřevo, anebo třeba ty, co mají plastický povrch. Zúžená nabídka zkrátka zjednoduší váš výběr a tím vám šetří čas.

OPPO Find X3 Pro zcela podle svého

Možná vás při prohlížení obalů na mobil OPPO Find X3 Pro zaujala možnost „navrhnout kryt“. Pokud na ni kliknete, ocitnete se v naší kreativní dílně, kde si za pár minut může svůj obal navrhnout opravdu každý. Je to velmi jednoduché. Vše bude probíhat přímo na našich stránkách, takže nemusíte nic stahovat do svého přístroje a zabírat si kapacitu paměti. Celé navrhování vám usnadní fakt, že pouzdro, na kterém tvoříte, odpovídá vašemu budoucímu krytu. Veškeré otvory jsou přesně tam, kde mají být. Díky tomu můžete natáčet, zvětšovat či zmenšovat svůj motiv či motivy, dokud nebudete s výsledkem zcela spokojeni. Jako zdroj vám může sloužit buď paměť vašeho zařízení, typicky fotoaparát, internet, anebo naše galerie, kterou vám pro tento účel zpřístupníme. Tak se pusťte do navrhování a získejte obal, jaký nemá na světě obdoby.