+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil OPPO Find X3 Neo

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

OPPO Find X3 Neo ve vyšší střední třídě

Po několika sériích ekonomičtějších zařízení od čínské značky OPPO zamířil na český trh novinkový telefon OPPO Find X3 Neo, který jednoznačně patří do vyšší střední třídy. Za telefon zaplatíte okolo 25 000 Kč, což není zrovna málo. Výbava, kterou se odmění, však tuto cenu ospravedlňuje. Kdykoli je do smartphonu nutné takto investovat, je dobré se co nejdříve po jeho nákupu porozhlédnout po kvalitním ochranném příslušenstvím. O 6,55palcový displej se postarají tvrzená ochranná skla či fólie na mobil. Záda a boky telefonu svěřte do ochrany spolehlivého pouzdra na mobil. U nás jich najdete celou řadu. Na váš zůstává to nejzábavnější: vybrat si pro sebe ten správný.

Kryty na mobil se spoustou šikovných vlastností

Kryty na mobil OPPO Find X3 Neo, které najdete na našich stránkách, mají celou řadu společných vlastností. V první řadě se přizpůsobí rozměru telefonu. Počítají se všemi funkčními i ovládacími prvky, disponují totiž všemi potřebnými otvory, včetně poměrně masivního otvoru pro zadní čtvernou kameru. Tu si mimochodem vzala na starost japonská společnost Sony. Na snímky a videa pořízená tímto systémem kamer je tak skutečně radost pohledět. Obaly na mobil z vašeho etuo.cz ochrání telefon před oděrkami, škrábanci i špínou. Díky jejich uspořádání nebudete telefon muset z obalu vůbec sundavat. Můžete ho používat tak, jak jste zvyklí. Kryty na mobil prokáží své dobré vlastnosti i v případě pádu telefonu. Umí ho totiž utlumit, takže vaše cenné zařízení z něj s mnohem větší pravděpodobností vyjde bez úhony.

Pomocí filtrování si výběr zjednodušíte

Výběr obalů na mobil může zabrat i několik minut. Abyste si ho zjednodušili, doporučujeme vám použít filtrování. S jeho pomocí si můžete vybrat jen takový typ pouzdra na mobil, který vám vyhovuje, a plně se soustředit pouze na volbu toho nejlepšího designu. Nejrozšířenější jsou bezesporu silikonové kryty na mobil. Kryjí záda i boky telefonu, ale drobně vystupují také nad displej. Pokud chcete posílit ochranu obrazovky, nabízí se také knížkové či flipové obaly. Jejich pohyblivé křídlo násobí zajištění obrazovky a navíc poskytuje dvojnásobnou plochu, která může nést nějaký designový motiv. Vedle toho nabízíme celou řadu zcela specifických obalů, jako jsou třpytivé, výjimečně odolné, nebo ty, které mají plastický povrch. Blízké je nám také zkoušení různých materiálů. Najdete u nás kryty, které pracují s kovem, kůží či dřevem. Velmi si však necháváme záležet i na jednotlivých designech. Vedle jednobarevných krytů proto u nás najdete i nejrůznější potištěné kryty na nejrozmanitější témata. Nabízíme i celé kolekce krytů. Vzhledem k příznivé ceně si jich proto můžete vybrat dokonce více a střídat je podle momentální nálady, příležitosti, nebo třeba zvoleného oblečení.

Navrhněte si kryt s vlastním motivem

Vedle bohaté základní nabídky pro vás máme ještě jednu možnost. Také svůj OPPO Find X3 Neo můžete obléci do krytu, který si sami navrhnete. Je to velmi jednoduché. Za pár minut to zvládne každý. Stačí kliknout na možnost: „navrhnout kryt“ a dál postupovat podle výzev na jednotlivých tlačítkách. Můžete přidávat obrázek či obrázky, vhodná slova a ladit barevnost pozadí. Celý proces je velmi usnadněný tím, že kryt, na kterém tvoříte, je vaším budoucím obalem. Veškeré otvory pro funkční prvky jsou přesně tam, kde mají být. Obrázek či obrázky proto můžete natáčet, zvětšovat či zmenšovat, dokud nebudou na obalu vypadat co nejlépe. Zdrojů vašich obrázků může být celá řada. Velmi oblíbené jsou například fotky, ať už rodiny, přátel, nebo vzácných okamžiků, které jste prožili. Využít však můžete také nekonečné možnosti internetu. Vedle toho se vám nabízí možnost nakouknout do naší galerie a zvolit si svůj námět právě tam. Naši galerii vám totiž pro tento účel exkluzivně zpřístupníme. Tak se do toho pusťte, ať získáte obal, jaký nebude mít nikdo na celém světě.