+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil OPPO Find X2 Pro

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

OPPO Find X2 Pro nabízí mimořádné vlastnosti

Pokud na telefon umístíte cenovku přes 30 000 Kč, musíte si být jisti jeho mimořádnými kvalitami. Smartphone OPPO Find X2 Pro má opravdu co nabídnout. Mimo jiné ho dobijete za pouhých 38 minut. Vedle toho nabízí 120Hz obnovovací frekvenci displeje, podporu sítě 5. generace či odolnost podle normy IP68. K dostání je v provedení s keramickými zády anebo s kůží. Vy jeho původní vzhled můžete podpořit a povýšit pomocí kvalitního krytu na mobil. Pro tento model jich nabízíme celou řadu. Vždy přitom pamatujeme na precizní provedení, abychom vaši cennou investici náležitě ochránili.

Obaly na mobil, které splňují nejpřísnější kritéria

Obaly na mobil, které jsme pro vás připravili, splňují přísná kritéria kvality. Rozměrově se telefonu OPPO Find X2 Pro perfektně přizpůsobí. Vedle toho počítají se všemi otvory pro funkční i ovládací tlačítka a prvky, včetně slotu pro SIM kartu, který je netradičně umístěný ve spodní části telefonu. Váš telefon zabezpečí před oděrkami, škrábanci i špínou. V praxi to znamená, že pokud budete mít kryt na telefonu nasazený po celou dobu používání, i po čase by si měl zachovat svůj původní vzhled. Další nespornou výhodou pouzdra na mobil je ochrana telefonu v případě pádu. Pokud k němu dojde, kryt pojme jeho energii a pád utlumí. S trochou štěstí by z něj měl telefon vyjít bez zásadnější újmy. Hlavní předností našich krytů na mobil je však bezesporu design. Na tom si velmi zakládáme a neustále přicházíme s novými a novými náměty a motivy, aby s u nás vybral opravdu každý.

Zjednodušte si výběr pomocí filtrování

Nabídka námětů i motivů je opravdu široká. Vedle toho však nabízíme nejrůznější typy krytů na mobil, které vám mohou zjednodušit vaše vybírání. Pokud použijete filtrování, zobrazí se vám pouze takové typy krytů na mobil, které chcete, a vy se tak můžete soustředit pouze na jejich design. Nejvíce zástupců mají tradičně silikonové kryty na mobil. Spolehlivě kryjí boky i záda přístroje a drobně vystupují také nad displej. Jestli toužíte po zesílené ochraně displeje, nabízí se knížkové či flipové obaly na mobil. Jejich pohyblivé křídlo nejen, že násobí ochranu displeje, ale navíc nabízí dvojnásobnou plochu, která může nést nějaký designový motiv. Tzv. „bumper kryty“ potěší čistou elegancí a často i šikovnou funkcí navíc, jako je praktický stojánek nebo kapsa na bankovky či doklady. Pokud chcete podpořit původní vzhled telefonu, můžete sáhnout po pouzdru, které vedle silikonového podkladu pracuje s kůží. Mimo to nabízíme pouzdra kovová či dřevěná. Na svém povrhu mohou mít navíc nějaký motiv, v takovém případě klikněte na záložku krytů s gravírováním. Vedle toho nabízíme kryty třpytivé, výjimečně odolné, anebo takové, které mají plastický povrch. Na vás je pouze si vybrat.

Navrhněte si kryt s vlastním motivem

Pokud máte o svém krytu na mobil zcela jasnou představu, anebo chcete pouze popustit uzdu své fantazii, využijte možnosti navrhnout si svůj kryt. Je to velmi jednoduché. Za pár minut můžete vtisknout svému obalu zcela unikátní vzhled, jaký nemá nikdo jiný na celém světě. Při navrhování stačí pouze následovat pokynů na jednotlivých tlačítkách. Obrázků či motivů můžete přidat dokonce více a vytvořit originální koláž. Celé navrhování vám velmi zjednoduší fakt, že plocha, na které tvoříte, je vaším budoucím krytem. Veškeré otvory pro funkční prvky jsou přesně tam, kde mají být. Při navrhování můžete využít paměť svého telefonu, internet, anebo i naši obsáhlou galerii, kterou jsme vám pro tento účel zpřístupnili. Textové tlačítko vám umožní přidat na obal vhodná slova. Na výběr máte celou řadu různých fontů, barev či velikostí písem. Před dokončením objednávky ještě doporučujeme použít tlačítko na úpravu barevnosti pozadí. S jeho pomocí vyladíte i ten nejmenší detail.