+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil OPPO Find X2 Lite

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Najde si X cestu k vám?

Značka OPPO je celosvětově jedním z největších výrobců mobilních telefonů. Na Českém trhu se zatím etabluje. Změnit by to chtěla pomocí modelové řady Find X. My se tentokrát zaměříme na model OPPO Find X2 Lite. Jde o odlehčenou vlajkovou loď Find X2. K dostání na našem trhu je za cenu okolo 12 000 Kč. Pokud do chytrého telefonu vložíte podobně vysokou sumu, jistě za ni budete očekávat velmi slušnou výbavu. OPPO Find X2 Lite vaše očekávání splní. Nabízí mimo jiné velký, 6,4palcový displej s podporou sítě 5. generace, vysokokapacitní baterii a zadní kameru se čtyřmi čočkami, která je efektně seřazená, podobně jako semafor. Zatímco obrazovku kryje Corning Gorilla Glass, záda telefonu jsou kovová. Možnou slabinou tohoto modelu jsou boky přístroje, které jsou vyrobené z plastu. Vzhledem k tomuto faktu i cenovce je velmi rozumné pořídit po nákupu přístroje také spolehlivý kryt. S jeho pomocí si budete moci užívat neporušený vzhled telefonu mnohem déle.

Pouzdra na mobil, která mají všechno potřebné

Kryty na mobil z nabídky vašeho etuo.cz mají vše, co mají mít. Telefonu se svými rozměry vždy skvěle přizpůsobí. Na jejich povrchu najdete veškeré výřezy pro funkční i ovládací tlačítka a prvky. Váš OPPO Find X2 Lite tak půjde i s nasazeným obalem ovládat tak, jak jste zvyklí. Telefon neochrání jen před oděrkami, škrábanci a špínou. Své věrné služby prokáží i v případě pádu. Dokáží totiž utlumit jeho energii, takže smartphone by z něho s trochou štěstí měl vyjít neporušený. Obaly na mobil nabízíme v opravu značném množství provedení. Naším cílem je, aby si u nás vybral opravdu každý. Svůj výběr si však můžete zjednodušit, pokud použijete filtrování.

Usnadněte si výběr

Našim spokojeným zákazníkům se velmi osvědčilo zúžit si výběr nového pouzdra na mobil a napřed si zvolit svůj oblíbený typ. Ten se může lišit člověk od člověka. Někdo například nedá dopustit na silikonové kryty na mobil, které spolehlivě kryjí záda i boky přístroje, ale drobně vystupují i nad displej. My je tradičně nabízíme v opravdu širokém množství, od jednobarevných až po různě potištěné. Komu záleží na zesílené ochraně obrazovky, ten pravděpodobně zvolí knížkové či flipové kryty na mobil. Pohyblivé křídlo nejen, že násobí ochranu obrazovky, ale nabízí také dvojnásobnou plochu, která může nést nějaký designový motiv. Vybírejte je podle svého vkusu či zálib. Vzhledem k přijatelné ceně si jich můžete vybrat dokonce víc a střídat je podle nálady. Pro vyznavače jednoduché, promyšlené elegance jsou tu tzv. „bumper kryty“. Často vás potěší či překvapí šikovnou funkcí navíc, jako je praktický stojánek nebo kapsa na bankovky či doklady. Na své si u nás přijdou i ti, kdo chtějí kryt z nějakého méně tradičního materiálu jako je kov, kůže či dřevo. Povrch tohoto druhého materiálu může navíc zdobit nějaký zajímavý motiv a to za pomoci gravírování. Pokud hledáte kryt na telefon, který jen tak nepřehlédnete, navštivte záložku „třpytivé obaly“. Jestliže naopak toužíte po zvýšené ochraně, zvolte pro sebe odolné obaly, které často splňují náročné vojenské normy.

OPPO Find X2 Lite s vlastním motivem

Vedle bohaté základní nabídky můžete zvolit možnost „navrhnout kryt“. Prostřednictvím tohoto tlačítka vstoupíte do naší virtuální dílny, kde si můžete za pár minut navrhnout kryt zcela podle svých představ. Designování vám velmi zjednoduší fakt, že kryt, který budete mít před sebou, je přímo vaším budoucím obalem. Jeho plastický povrch obsahuje veškeré výřezy pro funkční i ovládací tlačítka a prvky, takže se vám bude zvolený motiv či motivy mnohem jednodušeji nastavovat či natáčet. Prostřednictvím textového tlačítka můžete přidat na obal nějaká povzbudivá slova. Velmi oblíbená je tato možnost v případě, že originální kryt plánujete jako dárek pro někoho z vašich blízkých.