+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil OPPO Find X

Obaly pro OPPO Find X


?

Jak si ověřit model telefonu?

Smartphony OPPO Find X2 Neo, jsou úplně jiné modely.

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Velký výběr obalů na mobil Oppo Find X

Pro hrdé majitele v Čechách méně tradičního mobilu Oppo Find X máme připravenou stejně pestrou paletu krytů a obalů na mobil. Vybírat můžete klasická knížková nebo flipová pouzdra na mobil Oppo Find X, která jsou praktická a ochrání telefon ze všech stran. Dáváte-li přednost velice odolnému obalu na mobil Oppo Find X, podívejte se na moderní bumber kryty. Jejich hliníkový rám je téměř nezničitelný. Příjemné do ruky, skvěle vypadající a praktické jsou silikonové kryty na mobil Oppo Find X. Mezi jejich velké přednosti patří snadné čištění. Obal jednoduše sundáte a umyjete v teplé vodě a saponátu. Po důkladném vysušení je silikonový kryt jako nový. Do kanceláře a na jednání doporučujeme luxusní kryty na mobily Oppo Find X z eko kůže nebo decentní jednobarevné kryty. Pro minimalisty je určená řada Ultra Slim.

Je libo silikon? Nebo raději knížku či flip pro Oppo Find X?

Díky více než 300 motivů můžete vyjádřit vlastní styl a zároveň svůj telefon odlišit. Připravena je kolekce kočičích, florálních i food motivů. Oblíbené jsou motivy z divoké zvířecí říše. Pro fajnšmekry je připravena řada v dekoru dřeva. Všechny kryty na mobily Oppo Find X, obaly i pouzdra jsou zároveň plně funkční. Znamená to, že váš telefon Oppo Find X ochrání před oděrkami, nečistotami, ale i drobnými nehodami. Silikonové a plastové kryty na mobil ochrání především zadní část telefonu, ale knížková a flipová pouzdra chrání i citlivou dotykovou obrazovku. Do náročných podmínek jsou připraveny odolné kryty na mobil.

Oppo Find X - předejděte problémům dříve než nastanou

Smartphone Oppo Find X rozhodně nezapadne do šedi průměrnosti. Čínský výrobce Oppo už konceptem mobilu Oppo Find X vybočil z řady. Velký displej se obešel bez populárního výřezu a mobil nemá čtečku otisků prstů. Přesto je skvělý a vaši pozornost si rozhodně zaslouží. Výřez pro kameru fotoaparátu nahrazuje vysouvací mechanismus, který byl testován na 300 000 vysunutí. Takže by měl vydržet i v rukou nadšeného fotografa amatéra.