+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil OPPO AX7

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Velký výběr obalů na mobil Oppo AX7

Kryty na mobil Oppo AX7, pouzdra i tradiční obaly najdete v nabídce e-shopu etuo.cz. Je libo decentní jednobarevný kryt na mobil Oppo AX7 nebo minimalistický ultra tenký silikonový kryt? Nebo dáváte raději přednost obalům s výrazným potiskem? Výběr je jen na vás. Jen si na to udělejte chvilku času. Je totiž rozhodně z čeho vybírat. Pro mobil Oppo AX7 jsou připraveny moderní bumper kryty, které vydrží snad všechno. Na party můžete vyrazit s třpytivým silikonovým krytem na mobil Oppo AX7 nebo si pořídit obal s tekutými efekty. A přes den do kanceláře můžete mít telefon v elegantním pouzdře. Do práce je ideální knížkové nebo flipové pouzdro na mobil Oppo AX7 v dekoru eko kůže.

Je libo silikon? Nebo raději knížku či flip pro Oppo AX7?

Obaly a kryty na mobil Oppo AX7 jsou vyjádřením vašeho já. Reprezentují vaší osobnost nebo práci. Kryty na mobil můžete sladit s pracovním outfitem i víkendovými náročnými podmínkami. Kryt na mobil Oppo vám umožní vystoupit z davu. Ukázat, že na věci máte vlastní názor. Zároveň jsou kryty, pouzdra i obaly na mobil z e-shopu etuo.cz velice praktickou záležitostí. Dokáží vašemu telefonu Oppo AX7 poskytnou ochranu i v nejnáročnějších podmínkách. Všechny obaly na mobily jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a kopírují tvar i rozměry telefonu Oppo AX7. To je důležité, protože jen tak mohou ideálně přilnout na telefon a ochránit jej. Otvory pro sloty nebo reproduktory jsou na správných místech a v dostatečné velikosti. Nekryjí mikrofon ani reproduktor. Otvor pro kameru fotoaparátu je dobře situován.

Oppo AX7 - předejděte problémům dříve než nastanou

Velice slušně vybavený mobil Oppo AX7 si našel cestu i k našim klientům. Zatím je dostupný pouze ze zahraničních e-shopů, ale své příznivce už v Čechách má. Aby ne, má velice zajímavou výbavu. Solidní výkon poskytuje procesor MediaTec s osmi jádry a 4 GB RAM. Základní paměť má úctyhodných 128 GB.