+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil OPPO AX7

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Velký výběr obalů na mobil Oppo AX7

Kryty na mobil Oppo AX7, pouzdra i tradiční obaly najdete v nabídce e-shopu etuo.cz. Je libo decentní jednobarevný kryt na mobil Oppo AX7 nebo minimalistický ultra tenký silikonový kryt? Nebo dáváte raději přednost obalům s výrazným potiskem? Výběr je jen na vás. Jen si na to udělejte chvilku času. Je totiž rozhodně z čeho vybírat. Pro mobil Oppo AX7 jsou připraveny moderní bumper kryty, které vydrží snad všechno. Na party můžete vyrazit s třpytivým silikonovým krytem na mobil Oppo AX7 nebo si pořídit obal s tekutými efekty. A přes den do kanceláře můžete mít telefon v elegantním pouzdře. Do práce je ideální knížkové nebo flipové pouzdro na mobil Oppo AX7 v dekoru eko kůže.

Je libo silikon? Nebo raději knížku či flip pro Oppo AX7?

Obaly a kryty na mobil Oppo AX7 jsou vyjádřením vašeho já. Reprezentují vaší osobnost nebo práci. Kryty na mobil můžete sladit s pracovním outfitem i víkendovými náročnými podmínkami. Kryt na mobil Oppo vám umožní vystoupit z davu. Ukázat, že na věci máte vlastní názor. Zároveň jsou kryty, pouzdra i obaly na mobil z e-shopu etuo.cz velice praktickou záležitostí. Dokáží vašemu telefonu Oppo AX7 poskytnou ochranu i v nejnáročnějších podmínkách. Všechny obaly na mobily jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a kopírují tvar i rozměry telefonu Oppo AX7. To je důležité, protože jen tak mohou ideálně přilnout na telefon a ochránit jej. Otvory pro sloty nebo reproduktory jsou na správných místech a v dostatečné velikosti. Nekryjí mikrofon ani reproduktor. Otvor pro kameru fotoaparátu je dobře situován.

Oppo AX7 - předejděte problémům dříve než nastanou

Velice slušně vybavený mobil Oppo AX7 si našel cestu i k našim klientům. Zatím je dostupný pouze ze zahraničních e-shopů, ale své příznivce už v Čechách má. Aby ne, má velice zajímavou výbavu. Solidní výkon poskytuje procesor MediaTec s osmi jádry a 4 GB RAM. Základní paměť má úctyhodných 128 GB.