+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil OPPO A93 5G

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Ochrana pro váš OPPO A93 5G

Další novinka z dílny čínského giganta OPPO, telefon OPPO A93 5G, láká na podporu sítí páté generace. Vedle toho však nabízí kvalitní fotoaparát s hlavní čočkou se 48 MPx, baterii s 5 000 mAh a výkonný Snapdragon 480. Jde o jeden z prvních telefonů na trhu, který tento chipset nabízí. Telefon vás však zaujme také cenou. Ta přesahuje částku 6 000 Kč, což je u telefonů s podporou rychlejší sítě spíše nižší cena. Vás, uživatele, by však v první řadě měla zajímat kvalitní ochrana telefonu. Pouze s tvrzeným sklem či fólií, které se postarají o obrazovku, a spolehlivým krytem dokážete účinně prodloužit životnost vašeho OPPO A93 5G.

Nabízíme výhradně kvalitní obaly na mobil

Na vlastnosti ochranného příslušenství z vašeho etuo.cz je spoleh. Naší specializací jsou mimo jiné kryty na mobil, u kterých vždy dbáme na to, aby konkrétnímu modelu zařízení nejen seděly, ale aby toho dovedly ještě mnohem víc. Musí například umět udržet nejrůznější oděrky, špínu či škrábance daleko od těla telefonu. Váš OPPO A93 5G se s nimi může setkat každý den. Stačí obyčejné přenášení v tašce či kabelce třeba společně s klíči a už může být zaděláno na problém. Spolehlivé obaly si s každou z těchto nástrah poradí a úspěšně ji zažehnají. U dobrého pouzdra na mobil jsou samozřejmostí také veškeré výřezy pro funkční i ovládací tlačítka a prvky. Telefon musí jít i po nasazení pouzdra ovládat tak, jak jste zvyklí.

Začněte výběrem vhodného typu

O funkční stránce věci je rozhodnuto a vy se můžete naplno soustředit na stránku estetickou. Na etuo.cz vždy najdete jednu z nejširších nabídek na trhu. Abyste si výběr zjednodušili, doporučujeme vám začít od konkrétního typu. Pokud si zvolíte správný typ pouzdra, můžete se naplno věnovat výběru nejlepšího designu. Pro přehled pro vás máme shrnutí nejčastějších typů krytů na mobil. Nejvíce designových zástupců mají silikonové obaly na mobil. Spolehlivě kryjí záda i boky přístroje a drobně vystupují i nad displej. Dostatečná ochrana to však není. Stejně jako u ostatních krytů i v tomto případě platí, že pouze kombinace se sklem či fólií představuje spolehlivou ochranu. Platí to i pro knížkové či flipové kryty s pohyblivým křídlem, které ochranu obrazovky násobí. Tzv. bumper kryty vyhoví techničtějším typům. Kromě čistého stylu totiž často potěší funkcí navíc jako je praktický stojánek nebo kapsa na bankovky či nějaký doklad. Obaly s gravírováním pracují s ražbou. Váš oblíbený motiv může být na kovu, dřevu či kůži. Pokud stojíte o jeden z těchto materiálů, použijte jako filtrovací kritérium právě ten. Vedle toho nabízíme další obalové speciality jako jsou třpytivé kryty či obaly, které mají plastický povrch. Máme však něco i pro ty z vás, kdo chcete maximalizovat zabezpečení svého přístroje. V tom případě vás odkazujeme na naše odolné kryty, které často splňují náročné vojenské normy.

Vezměte to do vlastních rukou

Vedle štědré základní nabídky můžete využít možnosti navrhnout si pro váš OPPO A93 5G kryt s vlastním potiskem. Na výběr máte z několika typů osobního pouzdra a několika barevných variant zbývající plochy, která neponese váš motiv. Vaším tvůrčím polem působnosti je však především plocha, která kryje záda přístroje, nebo v případě knížkového pouzdra na mobil navíc plocha pohyblivého křídla. Právě do tohoto prostoru můžete umístit libovolný motiv. Většina lidí přitom využívá zejména paměť svého přístroje, typicky fotoaparát, ale zalovit můžete i v nekonečných vodách internetu, nebo v naší vlastní galerii, kterou jsme vám pro tento účel zpřístupnili. Navrhování vám velmi usnadní fakt, že tato plocha už obsahuje veškeré výřezy typické pro model OPPO A93 5G. Díky tomu budete vždy vědět, jak svůj motiv krytu přizpůsobit.