+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil OPPO A91

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Knížkové kryty s potiskem, jemné silikonové kryty i luxusní kožené obaly na mobil OPPO A91

S každým novým modelem telefonu chystáme v e-shopu Etuo.cz kolekci obalů a krytů na mobil všech možných tvarů a provedení. A tak i na mobil OPPO A91 čeká kolekce obalů a krytů šitá na míru jeho velikosti a potřebám. Kolekce zahrnuje populární silikonové kryty na mobil OPPO A91, ale i jejich lehce pevnější plastovou variantu. Samozřejmě v kolekci nemohou chybět luxusní kožené obaly na mobil OPPO A91, které jsou populární pro elegantní vzhled i provedení. Jednobarevné pouzdra na mobil OPPO A91 jsou velmi decentní a snadno je sladíte s oděvem a doplňky. Praktické a šik jsou knížkové a flipové obaly na mobil OPPO A91. Výhodou obalů na mobil OPPO A91 s klapkou je přímá ochrana displeje. Na druhé straně snadno nasaditelné silikonové a plastové kryty na mobil OPPO A91 umožňují okamžitý přístup k obrazovce, dobře se drží a udržují v čistotě. A samozřejmě dobře chrání záda a boky mobilu OPPO A91. Na party můžete vzít crazy třpytivé obaly na mobil OPPO A91, do přírody zase super odolné kryty na mobil OPPO A91 s hliníkovým rámem z řady Bumper.

v

Obal na mobil OPPO A91 můžete vnímat z různých pohledů. Pro někoho je obal na mobil OPPO A91 čistě funkční záležitostí, pro jiného třeba módním doplňkem. Všechny obaly na mobily OPPO A91 z e-shopu Etuo.cz jsou ale vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů. Dík tomu a také díky preciznímu zpracování, jsou spolehlivou ochranou zařízení. I když jsou obaly na mobil OPPO A91 dobrými ochránci, vypadají skvěle a hravě se stanou skvělým doplňkem outfitu.

Mobil OPPO A91

Smartphone OPPO A91 patří do kolekce mobilů čínské výroby a výbavou zapadnou do střední třídy. I zde však platí, že poměr cena a výkon je velmi příznivý.