CHRISTMAS SALE slevy až do -50% | Vidět víc »

Kryty, obaly a pouzdra na mobil - Oppo A9 (2020)

Filtry Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Pevné i šik obaly na mobil OPPO A9 (2020)

Smartphone OPPO A9 (2020) vypadá opravdu dobře a potřebuje účinný kabát, který ho ochrání. V e-shopu Etuo.cz na mobil OPPO A9 (2020) čekají klasické kryty na mobily, pevná a odolná pouzdra i elegantní kožené obaly na mobil. K nejoblíbenějším patří silikonové obaly na mobil. Mohou být jednobarevné, třpytivé nebo s krásnými potisky. Super jsou stylové kryty na mobil OPPO A9 (2020) s přírodním dřevem. Je tu i druhá trendy varianta obalu s kovem. Mohou být hladké nebo s krásným gravírováním. Knížkové a flipové obaly chrání i obrazovku a dokáží být hodně praktické. Můžete z nich poskládat praktický stojánek, nebo je využít jako peněženku. Mrkněte na řadu Wallet Case. Velmi odolné pouzdra na mobilse hodí pro všechny, co žijí aktivně.

Kvalitní ochránci pro mobil OPPO A9 (2020)

Obaly na mobil OPPO A9 (2020) jsou z kvalitních materiálů, které vynikají odolností a dlouhou životností. Dbáme na výběr spolehlivých dodavatelů, kteří vyrábějí obaly přesně v jeho rozměrech. Díky tomu, že kryty na mobil OPPO A9 (2020) kopírují jeho tvar a rozměry, tak na zařízení dobře sedí. Nepadají a mobil dobře ochrání před mechanickým poškozením. Kvalitní obal na mobil OPPO A9 (2020) je pro něj totiž něco jako ochranný plášť. Prodlouží životnost smartphonu a vaše spokojené používání.

Skvěle vybavený smartphone OPPO A9 (2020)

Chytrý telefon OPPO A9 (2020) má super výbavu. Na velkém 6,5 palců širokém displeji můžete třeba prohlížet fotky, které jste mobilem vyfotili. Hlavní fotoaparát má čtyři kamery s maximálním rozlišením 48 MPx. Selfie kamerka pak má rozlišení 16 MPx. Chytrý telefon A9 (2020) má velkou základní paměť rozšiřitelnou kapacitou a baterii s úžasnou kapacitou 5 000 mAh.