+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil OPPO A74 4G

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Kvalitní obal na mobil Oppo A74 4G může být pro zařízení zásadní

Proč tedy pořizovat pro mobily kvalitní obaly? Odpověď je snadná. Protože s dobrým obalem na mobil zůstane smartphone dlouho bez škrábanců a nepříjemných vad na kráse. A když ho jednou budete chtít vyměnit za novější kousek, zajistí vám dobrý obal na mobil lepší cenu. Moderní solidní kryty na mobil umí ale daleko více. Jsou to designové kousky, které rozzáří váš outfit nebo prostě jen pozvednou vzhled dobrého pracanta o úroveň výše. Ty nejlepší obaly na mobily mají i nenápadné vychytávky. V Etuo.cz jsou připraveny obaly na mobily, které mohou zároveň sloužit jako praktický stojánek. Skvělá pomůcka při dlouhých video hovorech. Jsou zde i pouzdra na mobil Oppo A74 4G s praktickými přihrádkami na kreditní karty, papírové peníze i občanský průkaz.

Různorodé potřeby klientů daly vzniknout pestré škále obalů na mobily Oppo A74 4G

Jsou klienti, kteří preferují minimalismus a jednoduchost i u obalu na mobil. Na druhé straně jiní chtějí z pouzdra na mobil dostat maximum. Nic není problém. Připravili jsme v Etuo.cz kolekci, která hravě uspokojí i nejnáročnější požadavky na obaly na mobily. Za základ považujeme zadní kryty na mobily. Jsou praktické, snadno se nasazují a mění. Jejich údržba je otázkou minutky. Obrazovka je v nich neustále dostupná. Jsou tak ideální volbou, pokud rádi hrajete hry, vyřizujete korespondenci nebo brouzdáte na netu. Z jiného soudku jsou knížkové a flipové obaly na mobil. Ty mají přední otevírací klapku, která celému krytu dodává velmi solidní vzhled a především dobře chrání obrazovku mobilu před mechanickým poškozením.

Obaly na mobil mohou být z nejrůznějších materiálů a každý má něco do sebe

Na materiály, ze kterých jsou obaly a kryty na mobil Oppo A74 4G vyrobené, klademe vysoké nároky. Musí to tak být. Materiál pro obal na mobil musí být stálý, odolný, ale také se musí dobře tvarovat, aby obal na mobilu seděl. Velmi podstatné je, aby se obal dobře držel v ruce. Materiály tak musí být příjemné na omak. Pro obaly s potiskem volíme materiály, které umožní potisk ve vysoké kvalitě a jeho následnou stálost. Nejčastější volba materiálu na obal na mobil pak padá na plast a silikon. Plastové a silikonové jsou třeba zadní kryty na mobil. Knížková a flipová pouzdra na mobil jsou z příjemného plastu, který je stálobarevný, dobře se na něm drží potisk a vyniká dlouhou životností. Novinkou jsou ale také méně tradiční materiály, které na obalech na mobily Oppo A74 4G vypadají skvěle. Podívejte se na kožené kryty na mobil nebo obaly s přírodním dřevem a kovem.

Vysoce odolné obaly na mobil Oppo A74 4G do náročných podmínek

Na takové kryty a obaly jsou kladeny zvýšené nároky. Musí být vyrobeny z vysoce odolných materiálů, které mobil ochrání i při pádech, nárazech i střetu s tvrdým povrchem. Často mají odolné obaly na mobil speciální atestace. Využijete je při sportu, pohybu v přírodě, ale také pokud vás pracovní povinnosti zavedou na stavby.

Krásné potisky na obaly na mobil Oppo A74 4G

Obal na mobil můžete vybírat podle příležitosti, kam ho nejčastěji budete brát, ale také podle nálady. Fajn je mít několik obalů a měnit je. Jeden může být serióznější, třeba jednobarevný obal na mobil, další může bavit. Skvělé jsou kryty a obaly na telefony s potisky. V Etuo.cz je nachystáno více než 300 variant potisků. Barvy na krytech mohou být v decentním matném provedení, ale také nádherně třpytivé. Inspiraci k potiskům hledáme v přírodě a uměleckých malbách.

Mobil Oppo A74 4G

Solidní smartphone Oppo A74 4G má rozumnou výbavu pro každodenní provoz, ale také ekonomicky příznivou cenu. Podporuje Dual SIM, má velkou obrazovku a foťák se čtyřmi kamerami. Pro dlouhou výdrž je vybaven baterií s 5 000 mAh.