+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil OPPO A73 5G

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

OPPO A73 s podporou sítí 5. generace

Ačkoli země ještě zdaleka není pokryta sítí páté generace, výrobci se už teď předhánějí v nabídkách chytrých telefonů, které tuto síť podporují. Týká se to i novinky z listopadu roku 20, telefonu OPPO A73 5G. My jsme pro tento model připravili ochranné příslušenství, které by mu mělo účinně pomoci přežít nástrahy každodenního používání až do doby, než si budete moci super rychlý internet užívat i vy. Na našich stránkách najdete jak tvrzená ochranná skla či fólie, tak také kvalitní a nápadité kryty na mobil, které jsou přímo určené pro model OPPO A73 5G.

Kryty na mobil, které mají vše, co mají mít

Aby mohly obaly na mobil plnit svou roli ochranného štítu skutečně spolehlivě, musí splňovat řadu kritérií. V první řadě je to ohled na rozměry a uspořádání telefonu. Každý telefon je totiž trochu jiný, buď má obrazovku s jiným počtem palců, anebo zcela svébytné rozmístění funkčních tlačítek a prvků. Pouzdra na mobil OPPO A73 5G, která vám předkládáme, mají náležité rozměry, aby na telefonu správně seděly. Navíc disponují veškerými výřezy, aby šel telefon i s nasazeným krytem ovládat a používat tak, jak jste zvyklí. Týká se to mimo jiné i čtvercového otvoru pro zadní trojitou kameru, která je šikovně umístěná v levém horním rohu. Váš smartphone budou chránit nejen před oděrkami, škrábanci a špínou, ale s trochou štěstí mu pomohou ustát i případný pád. Na vás teď spočívá ten nejzábavnější úkol: nabídkou se prolistovat a vybrat pro sebe ideální kryt.

Zjednodušte si výběr pomocí filtrování

Tak široký výběr vás může poněkud zaskočit. Doporučujeme vám proto zúžit si ho pomocí filtrování. Pokud se vám v minulosti osvědčily silikonové kryty na mobil, je dobré zadat si do vyhledávání tento typ krytu a prohlížet si pouze tato pouzdra. Nabízíme je v celé řadě provedení od jednoduchých, jednobarevných, až po nejrůznější potisky a motivy. Obdobně můžete postupovat i v případě, že dáváte přednost jinému typu pouzdra na mobil. Velmi oblíbené jsou knížkové kryty, které mají pohyblivé křídlo. Toto křídlo násobí ochranu displeje. Vždy je však lepší ji posílit nákupem ochranného skla či fólie na displej. Svébytnou kategorii tvoří odolné obaly. Velmi často splňují náročné vojenské normy, takže poskytují telefonu zvýšenou ochranu. Na našich stránkách můžete vybírat kryty na mobil také podle různých materiálů. Vyhledávané jsou například dřevěné či kovové kryty, u kterých tento druhý materiál doplňuje podkladový silikon. Své stálé místo u nás mají i třpytivé kryty na mobil. My na nich oceňujeme jejich praktičnost. Třpytivé obaly se totiž velmi dobře hledají i v tmavé tašce či kabelce. Pro milovníky hmatových zážitků jsme připravili obaly, které mají plastický povrch. V zásadě jsou však takové všechny a to právě díky otvorům pro veškeré funkční i ovládací prvky.

Navrhněte si kryt s vlastním motivem

Design je naší velkou vášní. Proto neustále přicházíme s novými a novými motivy, které se ucházejí o vaši přízeň. Může se však stát, že přes veškerou naši snahu budete mít o svém obalu zcela konkrétní představu. V takovém případě doporučujeme kliknout na obal podle vašeho výběru s výzvou „navrhnout kryt“. Toto políčko vás přenese do naší virtuální dílny, ve které si během pár minut snadno vyrobíte jedinečný kryt zcela podle svých představ. Navrhování vám velmi usnadní fakt, že kryt, na který umisťujete svůj motiv, odpovídá telefonu OPPO A73 5G. Veškeré výřezy, zvlášť zmiňovaný otvor pro zadní trojitou kameru, jsou přesně tam, kde mají být. Díky tomu získáte velmi dobrou představu, jak bude váš obal vypadat. Samotné navrhování je hračka. Stačí následovat pokyny na jednotlivých tlačítkách. Motivů je dokonce možné na obal umístit víc. Použít k tomu můžete paměť svého zařízení, typicky fotoaparát, internet anebo naši obsáhlou galerii, kterou vám pro tento účel zpřístupníme.