+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil OPPO A54s

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Další novinka ve střední třídě

Značka Oppo patří v současnosti k největším výrobcům mobilních telefonů na světě. U nás je známá teprve několik let. Tentokrát se snaží přesvědčit české spotřebitele novinkou ve střední třídě. Aby telefon OPPO A54s zaujal, musí však nabízet něco navíc. V tomto případě je to zadní kamera s plnými 50 Mpix. To je opravdu velké lákadlo vzhledem k tomu, že telefon nepřesahuje hranici 6 000 Kč. Vedle toho prošel telefon normou IPX4. Znamená to, že by kromě náhodného potřísnění vodou měl ustát i drobný déšť. Ať už se stal vaší volbou z jakéhokoli důvodu, pokud jde o jeho zabezpečení, jste tu správně. Právě na našich stránkách najdete kryty na mobil OPPO A54s, které vyhoví vašemu vkusu i přísným nárokům na kvalitu.

Spolehlivé obaly na mobil OPPO A54s

O co by byla naše práce jednodušší, kdyby byly všechny telefony stejné. Jenže nejsou. Každý z nich se liší buď svými rozměry, nebo funkčním uspořádáním. Spolehlivé obaly na mobil musí se vším z toho počítat. Jen tak mohou plnit svou roli opravdu spolehlivě. Nejde přitom jen o to, aby na telefonu seděly. Přítomnost otvorů pro veškerá funkční i ovládací tlačítka a prvky musí zajistit pohodlný přístup ke všem funkcím. Plastický povrch se zkrátka postará o to, abyste svůj telefon nemuseli z obalu sundávat a přitom ho mohli používat tak, jak jste zvyklí. Kryty na mobil OPPO A54s, které jsme pro vás vybrali, si vedle toho poradí se všemi nástrahami, které jsou spojené s běžným používáním telefonu. Mobil se nenazývá mobilem náhodou. Je to věc určená k přenášení. Během cestování se však telefony musí běžně utkat například s klíči, kreditními kartami, peněženkami, které mohou obsahovat ostré kovové rohy i s dalšími nezbytnostmi, které nosíme denně u sebe. Spolehlivý obal se postará o to, že váš telefon z takového zápasu vyjde vždy vítězně. Veškeré oděrky, škrábance či špínu schytá ochotně namísto vašeho cenného přístroje. Své dobré vlastnosti však prokáže i v případě nechtěného pádu. Pokud k němu dojde, kryt ho dokáže utlumit, takže váš telefon z toho s trochou štěstí vyjde bez úhony.

Nabídka téměř nekonečná

Nejoblíbenější stránkou při výběru nového krytu na mobil je beze sporu design. Na našich webovkách si v tomto ohledu skutečně přijdete na své. Vykukovat na vás budou roztomilé kočičky, ulítlé fotokoláže, obrázky ze světa rostlin i čiré fantazie. Mramorové vzory umí doplnit třpytivé fragmenty, silikon může doprovázet kůže, kov či dřevo. Ať už volíte silikonové či knížkové obaly, nabídka se zdá téměř nekonečná. Pokud si ji chcete zjednodušit, doporučujeme možnost filtrování. S jeho pomocí si můžete navolit například jen výjimečně odolné obaly na mobil OPPO A54s a soustředit se jen na takové provedení, které vám bude po všech stránkách vyhovovat. Pokud vás zaujalo obalů dokonce více, jen do toho. Naše přátelsky nastavené ceny vám to umožní. Obaly potom budete moci střídat třeba podle momentální nálady, vkusu či vašeho oblečení.

Troufnete si na kryt s vlastním motivem?

Během listování opakovaně natrefíte na možnost „navrhnout kryt“. Pokud tuto možnost zvolíte, můžete se na pár chvil stát designérem a vytvořit pro sebe zcela jedinečný kryt, jaký nebude mít nikdo na celém světě. Celé navrhování vám velmi zjednoduší předem připravená šablona, která svými rozměry odpovídá telefonu OPPO A54s. Svůj obrázek či obrázky můžete díky tomu natáčet, zvětšovat či zmenšovat, dokud nebudou na obalu vypadat co nejlépe. Jako zdroj vám přitom nemusí sloužit jen paměť vašeho zařízení, typicky fotoaparát. Využít můžete i nekonečných možností internetu nebo naši galerii, do které vám pro tyto účely umožníme nahlédnout. Textové tlačítko opět nabízí řadu možností. Vybírat můžete z celé řady fontů, velikostí i barev písma, aby vše dohromady dokonale ladilo.