+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil OPPO A54 5G

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Za superrychlou síť je třeba si připlatit

Spolu se stále se rozšiřující sítí páté generace se rozšiřuje také nabídka výrobců, kteří tuto technologii zahrnují do svých novinkových telefonů. Na trh proto v těchto dnech proudí zástupy nových modelů, které mají 5G přímo ve svém názvu. Nejinak je tomu v případě čínského telefonu OPPO A54 5G. Právě díky podpoře superrychlé sítě si zejména čínští dodavatelé, kteří se v minulosti snažili zaujmout spotřebitele především nízkou cenou, mohou na své nové výrobky nalepit cenovku, která pro ně byla dříve takřka nemyslitelná. Za nový telefon OPPO A54 5G zaplatíte částku přesahující 7 000 Kč. Pokud za telefon vydáte takovouto sumu, je jasné, že si budete přát, aby s vámi nějakou dobu vydržel. S tím vám pomůže vaše etuo.cz. Také pro telefon OPPO A54 5G jsme připravili pestrou nabídku, která kromě tvrzených ochranných skel či fólií na displej zahrnuje také pouzdra na mobil.

Obaly na mobil ve znamení kvality

Kvalitní obaly na mobil musí splňovat několik důležitých kritérií. Rozměrová přesnost je přitom jen jedním z nich. Kryty na mobil musí spolehlivě ochránit váš přístroj před oděrkami, škrábanci i špínou, které na ně útočí každý den. Jejich ochranná schopnost však nesmí jít na úkor funkčnosti. Proto veškerá naše pouzdra na mobil OPPO A54 5G disponují všemi důležitými otvory pro funkční i ovládací tlačítka i prvky, aby váš telefon šel i s nasazeným obalem ovládat tak, jak jste zvyklí. Na etuo.cz se můžete spolehnout. Všechna pouzdra na mobil OPPO A54 5G, které vám nabízíme, tato kritéria kvality splňují. Proto se můžete soustředit na to nejzábavnější: jejich vzhled. Protože naše nabídka je tradičně velmi pestrá, doporučujeme vám při výběru vhodného krytu začít volbou vhodného typu. Jakmile o něm budete mít jasno, můžete si prohlížet pouze jednotlivé barvy, motivy a potisky a svůj výběr si tak značně zjednodušit. My vám to usnadníme ještě víc. Připojujeme přehled nejčastějších typů krytu na mobil OPPO A54 5G, se kterými se můžete na našich stránkách setkat.

Zjednodušte si výběr, začněte od typu pouzdra

Nejvíce rozšířené jsou bez pochyby silikonové kryty na mobil. Spolehlivě chrání boky i záda přístroje a drobně vystupují také nad displej. Pokud telefon položíte na rovný povrch displejem dolů, obrazovka se ho nedotkne. O něco lépe si v ochraně displeje vedou knížkové či flipové kryty. Mají totiž pohyblivé křídlo. Ani v tomto případě to však za dostatečnou ochranu nepovažujte. Vždy je lepší ji posílit nákupem vhodné fólie či skla. Tzv. bumper kryty spojuje čistá elegance a často i šikovná funkce navíc, jako je praktický stojánek nebo kapsa na bankovky či doklady. Kryty s gravírováním zaujmou motivem, který je vyražený na určitém podkladu. Za ten může sloužit kov, kůže či dřevo. Odolné či třpytivé kryty, anebo ty, které mají plastický povrch, stačí zmínit jen okrajově. Jejich hlavní přednost se ukrývá v samotném označení.

Vytvořte si kryt s vlastním motivem

Vedle naší základní pestré nabídky máte možnost vdechnout svému krytu na mobil zcela unikátní vzhled. Pomůže vám k tomu náš jednoduchý nástroj na tvorbu krytů s vlastním potiskem. Najdete ho přímo na našich stránkách, takže nic nemusíte stahovat a zabírat si místo v paměti svého zařízení. Samotné navrhování vám velmi zjednoduší fakt, že plocha, na které tvoříte, přímo odpovídá krytu pro OPPO A54 5G. Veškeré otvory, včetně poměrně masivního výřezu pro zadní čtvernou kameru, jsou tam, kde mají být. Díky tomu můžete umisťovat svůj motiv či motivy tak, aby na krytu vypadaly co nejlépe. Možnost navrhnout si jedinečný kryt je velmi oblíbená, pokud jej plánujete jako dárek pro někoho z blízkých. Pro tento účel ji využívá stále více lidí. Velmi vám přitom doporučujeme znovu si dobře ověřit, že dotyčný má skutečně telefon OPPO A54 5G.