+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil OPPO A16s

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Designové kousky a spolehliví ochránci smartphonu Oppo A16s

Smartphone Oppo A16s se jeví jako klasický pracant, který nestojí majlant. O to víc je pak využíván v nejrůznějších prostředích. Zárukou toho, že za měsíc nebudete shánět nového pracanta na telefonování je kvalitní obal na mobil. Obal na mobil Oppo A16s z dobrého materiálu totiž dokáže zabránit drobným oděrkám a škrábancům. Zároveň chrání citlivé elektronické zařízení před nečistotami i prachem. A je jen na vás, zda využijete sílu kvalitního obalu na mobil a proměníte vaše zařízení v zajímavý kousek. Nebo klidně můžete zůstat při zdi a přiznat skutečnou funkci telefonu, jako nenápadného pracanta, který nemá vystupovat do popředí. Můžete mít obaly na mobil se zajímavými designovými potisky, v krásných pastelových barvách. Pokud chcete opravdu něco netradičního, podívejte se na obaly na mobily z nevšedních materiálů.

Zadní kryty na mobil Oppo A16s i krásné knížkové obaly

Obal na mobil může mít nejrůznější podobu. Vysoce odolné obaly na mobil, které mají trochu robustní vzhled, jsou určeny do terénu nebo třeba náročného pracovního prostředí. Mají speciální konstrukci i skladbu materiálu. Často disponují i speciální atestací. Někdy i vojenskou. Nebo můžete zvolit lehké zadní kryty na mobil. Jsou perfektním řešením pro všechny, kteří potřebují neustálý přístup k obrazovce smartphonu. Navíc se jednoduše udržují v čistotě a velmi snadno mění. Komplexní ochranu telefonu ze všech jeho stran poskytují knížkové a flipové obaly na mobil. Mají přední otevírací klapku, která ochrání citlivý displej telefonu před poškozením, ale také před náhodným spuštěním. Zajímavým řešením jsou skořepinové obaly na mobily Oppo A16s. Jsou lehoučké, ale působí velmi pevně a krásně na nich vypadají drobné potisky i natištěné fotky.

Jemné silikonové kryty, pevné plastové obaly s potisky, ale také obaly z nevšedních materiálů

Nic lepšího než kvalitní plast na výrobu dobrých obalů na mobily zatím výrobci nemají. Je to skvělý materiál s dlouhou životností, který se dobře tvaruje. Je ho konstrukce může dobře kopírovat tvar a rozměry mobilu. Otvory pro kamery, tlačítka nebo sloty jsou na správných místech a dobře drží tvar. Nic tak nebrání provozu smartphonu Oppo A16s po všech stránkách. Navíc, pokud milujete potisky, na ničem jiném tak krásně nevyniknou barvy a všechny detaily. Podobně jsou na tom silikonové kryty na mobily. Nehodí se k využití potisků, ale jsou decentní a nenápadné. Ideální pokud nechcete na mobil vůbec upozorňovat. Nicméně poslední dobou se objevují materiály, které klasický obal na mobil povýší na zcela jinou úroveň. První vlaštovkou byly kožené obaly na mobily. Krásná kůže povýšila mobil na sofistikovaný doplněk. Opravdovou peckou jsou ale dřevěné obaly na mobily a kryty s plátem kovu. S rytinou nebo bez, vždy jsou naprosto úchvatné. S takovým obalem na mobil rychle upoutáte pozornost.

Jednobarevné obaly na mobil Oppo A16s a výběr z 300 potisků

Známe to. Někdy je nálada na zajímavý kousek, který pobaví. Jindy to chce něco velice decentního, co splyne s ostatními doplňky. V Etuo.cz máme připravené velmi decentní obaly na mobil Oppo A16s i pouzdra s nevšedními potisky. Stačí jen si vybrat. Jednobarevná pouzdra jsou nachystána v jemných pastelových barvách, ale také v klasické bíle nebo černé barvě. Pokud se chcete bavit, podívejte se na obaly s potisky. V Etuo.cz máte na výběr více než 300 potisků a stále přidáváme nové. Máme tady krásné fotky, autorské malby i vtipné koláže. Můžete mít krásný vánoční obal na mobil nebo vtipný letní odvaz.

Smartphone Oppo A16s neutrhne kapsu

Pokud chcete spolehlivého pracanta, který nestojí půl výplaty, tak je tady připraven mobil Oppo A16s. Nejvíce naláká asi svou velkou baterií. S kapacitou 5 000 mAh slibuje dlouhou výdrž. Zbytek výbavy je tak akorát na volání, psaní zpráv a rychlé přečtení aktualit na netu. Nechybí samozřejmě ani foťák.