+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil OPPO A16

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Obal na mobil Oppo A16 ochrání, pobaví, zkrášlí

Všichni chceme, aby nám nový mobil dlouho vydržel. A pro smartphone Oppo A16 to platí také. Proto je potřeba nový mobil ihned obléct do slušivého obalu na mobil, který ho bude chránit před nepřízní každodenního používání. Ideálem je kvalitní obal na mobil od renomovaného výrobce. Takové obaly na mobily jsou vyrobeny z kvalitního materiálu s dlouhou životností a příjemným vzhledem. Poznávacím znamením je vyladěný design krytu na mobil a jeho detailní zpracování. To je důležité, protože jen tak může obal na mobilu Oppo A16 dobře sedět, nepadá a poskytuje smartphonu ideální ochranu. Obaly na mobily z e-shopu Etuo.cz jsou rozděleny do kolekcí podle jednotlivých modelů. Můžete si tak vybrat obal na mobil, který bude dobře kopírovat jeho tvar i velikost. Obaly na mobily tak mají všechny potřebné otvory pro tlačítka, kamery, sloty na správných místech a v dostatečné velikost.

Jak zvolit optimální typ obalu na mobil Oppo A16

Jsme různí lidé a od obalu na mobil Oppo A16 požadujeme něco jiného. Někdo preferuje ochranu zařízení ze všech možných stran, jiný trvá na tom, aby mu v rukou nic nepřekáželo a měl neustálý výhled na displej. Proto jsou tady různé typy obalů a krytů na mobily. Rychlý přístup k obrazovce zařízení, ochranu boků a zad najdete u zadních krytů na mobil Oppo A16. Při práci s mobilem oceníte jejich praktičnost a snadnou výměnu. Na druhé straně, pokud chcete mít jistotu, že mobil bude ochráněn ze všech stran, včetně displeje, budou jasnou volbou knížkové obaly na mobily. Ty máme v Etuo.cz i ve verzi flip. Oba typy obalů mají přední otevírací klapku. Rozdíl je v tom, na jaké straně se obal otevírá.

Obaly na mobil Oppo A16 z vysoce kvalitních materiálů i zajímavé trendy kousky

Základním materiálem pro obaly na mobil Oppo A16 je kvalitní plast. Ten může mít různé podoby. Jemné silikonové kryty na mobil se velmi dobře drží v rukou, nekloužou a velmi jednoduše se čistí. Kryty z tvrdého plastu zase tvoří jakousi skořepinku kolem mobilu a dávají pocit zvýšené ochrany před oděrem. Kožené obaly na smartphone jsou krásným doplňkem, který naprosto zastane i svou hlavní ochrannou funkci mobilu. Navíc kožené obaly na mobily mají příjemný nádech luxusu. Trendem poslední doby jsou však obaly na mobily z přírodních materiálů. A musíme uznat, že je to trend krásný. Přibližuje nás přírodě a dává vyniknout jejím darům. Jednou z variant jsou kryty s přírodním dřevem, které může mít několik zcela přírodních odstínů. Stejně působivé jsou i kryty s plátkem čistého kovu. Oba materiály mohou být zcela hladké, nebo si můžete vybrat verzi s krásnou uměleckou rytinou.

Decentní jednobarevné obaly na mobil Oppo A16 i krásné potisky

Milujete barvy a obrázky? Nebo dáváte přednost kráse v jednoduchosti. Je jen na vás, jaký design obalu na mobil si vyberete. Na seriózní schůzky a do kanceláře doporučujeme sérii obalů na mobil Oppo A16 v decentním jednobarevném provedení. Minimalisty zase zaujmou transparentní kryty na mobil, které nechávají vyniknout design mobilu. A pokud se můžete odvázat, podívejte se na některý z 300 variant potisků. Rozděleny jsou do tematických řad. Rychlý výběr toho správného obalu je dílem minutky. Najdete u nás krásné fotky, romantické motivy, vtipné koláže i umělecké malby. A pokud i to by bylo pro vás málo, je tady ještě varianta obalu na mobil s vlastním potiskem. Ano, je to tak. I vy můžete být designérem potisku vašeho krytu na mobil. Stačí jen následovat kroky v aplikaci pro kryty s vlastním potiskem.

Smartphone Oppo A16

Mobil Oppo A16 patří mezi zástupce asijských telefonů, které lákají na solidní výbavu a přijatelnou cenu. Tento telefon zaujme na první pohled slušným displejem s HD+ rozlišením, který šetří zrak uživatele a foťákem s umělou inteligencí.