CHRISTMAS SALE slevy až do -50% | Vidět víc »

Kryty, obaly a pouzdra na mobil - Oppo A12

Filtry Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Obaly na mobil OPPO A12 různých provedení a tvarů s více než 300 potisky

Pro chytrý mobil OPPO A12 je v e-shopu Etuo.cz nachystána kompletní kolekce obalů. Jsou tady perfektní zadní kryty na mobil, klasická pouzdra i obaly, které překvapí netradičními materiály a potisky. Nejkrásnější potisky fotografií mají obaly na mobil OPPO A12 z řady Foto Case. A najdete zde nejrůznější motivy od obalů na mobil OPPO A12 pro jemnou ženskou duši, až po kryty na mobil s fotkou luxusního sportovního vozu. Obchodníci a manažeři oceňují kožené obaly na mobil OPPO A12, které vypadají luxusně a decentně zároveň. Nicméně stylově mohou vypadat i decentní jednobarevné silikonové kryty na mobil OPPO A12, které navíc snadno sladíte s ostatními doplňky. Nechcete se nudit a chcete trošku zábavy? Pak se podívejte na obaly na mobil OPPO A12 s potiskem netradičních autorských grafiky, nebo na obaly na mobil OPPO A12 s nejrůznějšími efekty. Našim soukromým typem jsou třpytivé kryty na mobil OPPO A12.

Úžasný obal na mobil OPPO A12 je zároveň dobrý ochránce zařízení

Vhodně vybraný obal na mobil OPPO A12 je může být krásným doplňkem nebo dárkem pro radost. Zároveň je však dobrým ochráncem telefonu OPPO A12 před poškozením těla zařízení. Kvalitní silikonové a plastové kryty na mobil OPPO A12 chrání záda telefonu před mechanickým poškozením a zároveň nechávají volný prostor pro práci s obrazovkou. Knížková a flipová pouzdra vypadají super a umí ochránit i jemný dotykový displej mobilu OPPO A12. Knížkové a flipové obaly na mobil OPPO A12 navíc můžete použít i jako stojánek pro sledování videí nebo praktickou peněženku.

Chytrý mobil OPPO A12

Smartphone OPPO A12 má velký displej s waterdrop výřezem pro selfie kameru a fotoaparát s dvěma kamerami. V základu výbavy je vše, co můžete od smartphonu očekávat. Nechybí ani populární čtečka otisků prstů nebo baterie se solidní kapacitou.