CHRISTMAS SALE slevy až do -50% | Vidět víc »

Kryty, obaly a pouzdra na mobil - Oppo

Filtry Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Uchovejte svůj mobil značky OPPO v bezpečí

Obaly na mobil představují skvělý způsob, jak ochránit mobilní telefony před poškrábáním či při pádech na zem. Nejinak je tomu i v případě telefonů od čínského výrobce OPPO. Pokud jste tedy majitelem mobilu této značky, tak pořízením obalu pro své mobilní zařízení rozhodně chybu neuděláte, ba naopak. Mezi dlouhodobě nejpopulárnější obaly patří ty silikonové, které se vyznačují tím, že jsou velice praktické, nedřou boky telefonu a jsou též velmi levné. Dávno pryč jsou doby, kdy obaly na telefony byly nudné. Nyní takový obal nemusí být jen nezáživná placka, ale může být například i plastický. Výjimkou pak nejsou ani obaly třpytivé, ty jsou tedy určeny zejména pro děvčata. Další skvělé příslušenství, jež dokáže váš telefon značky OPPO udržet v bezpečí, pak představují pouzdra na mobil. V této kategorii jsou nejoblíbenějšími knížková pouzdra, neboť ty jsou nejen odolná, ale zároveň dokáží krom zadní části telefonu ochránit i jeho displej, což se zejména při pádu telefonu na zem velmi hodí.

Proč je záhodno váš OPPO telefon chránit krytem či obalem?

Ceny za opravy rozbitých telefonů se mnohdy vyšplhají až na tisíce korun. Pokud se chcete těmto zbytečným nákladům vyhnout a raději finanční prostředky využít nějak efektivněji, tak se jednoznačně vyplatí investovat několik málo stokorun do kvalitních obalů nebo pouzder či zakoupit kvalitní kryty na váš OPPO telefon. Krom financí vám jejich pořízení může ušetřit i spoustu starostí a času, neboť rozbití telefonu vždy, ať už jste sebevětší flegmatik, zamrzí a naštve. No a čas, který byste museli strávit běháním po opravnách, by vám už také nikdo nikdy nevrátil.

OPPO - čínský gigant mířící do Evropy

Málokoho by asi napadlo, že pátým největším výrobcem mobilů na světě je čínská společnost OPPO, ale je tomu skutečně tak. Ta se nachází hned za takovými giganty, jakými jsou Samsung, Apple, Huawei a Xiaomi. Tato firma založená v roce 2001, sídlící v čínském městě Dongguan, se primárně zaměřuje právě na výrobu smartphonů a v roce 2018 se taktéž znovu rozhodla vstoupit s nimi na evropský trh, kde již před pár lety své výrobky nabízela. Nicméně ta se tehdy po čase z Evropy stáhla. Jsme tedy zvědaví, jak se jí na evropském trhu zadaří tentokráte.