+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil OnePlus Nord N100

Obaly pro OnePlus Nord N100


?

Jak si ověřit model telefonu?

Smartphony OnePlus Nord, OnePlus Nord N10 5G, jsou úplně jiné modely.

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Vybírejte zodpovědně

Vybrat si kryt na mobil je velmi zodpovědné rozhodnutí. Kryty míváme na očích každý den. Vybraný motiv by nás proto neměl omrzet ani po delší době. Spolehlivé a kvalitní obaly mívají přibližně podobnou výdrž jako samotné telefony a to i v případě, že jde o telefon nižší ekonomické třídy, jako je OnePlus Nord N100. Na vašem etuo.cz nabízíme pouze pouzdra na mobil, které splňují naše přísná kritéria kvality. Nepřeberné množství motivů vyhoví i tem nejpřísnějším nárokům.

Zjednodušte si výběr pouzdra na mobil

Pokud vás tak veliký výběr poněkud zaskočí, použije filtr, který umožní zvolit si pouze takové obaly na mobil, jaké vyhoví vašim požadavkům. V základu se obaly dělí na silikonové, knížkové či flipové. Rozdíl mezi nimi spočívá v absenci pohyblivého křídla u první kategorie, tedy u silikonových. Tyto obaly všechny své síly soustředí na ochranu zad a boků přístroje. Nabízíme je však ve velkém množství jednotlivých designů. Vybírat můžete jednobarevné, potištěné i třpytivé obaly, anebo ty, kde silikon doplňuje druhý materiál jako je dřevo či kov. Pokud kladete důraz na to, aby se telefon dobře držel v ruce, doporučujeme soustředit se na plastický povrch. Maximální výdrž vedle toho nabízí obaly odolné. O jejich kvalitách svědčí vojenské normy, které často splňují. Pokud máte o svém obalu zcela konkrétní představu, volte obal s vlastním motivem a vtiskněte svému telefonu vzhled, jaký nemá nikdo jiný na celém světě.

Další přírůstek do nižší střední třídy

Telefon OnePlus Nord N100 soupeří o svou pozornost ve velmi obsazené nižší střední třídě. Stejně jako u většiny čínských modelů nabízí výbavu, kterou by se s klidem mohly pyšnit i telefony vyšších tříd. Mimo jiné je to 90Hz obnovovací rychlost či baterie s kapacitou 5 000 mAh. Při používání telefonu rozhodně nebude znát, že telefon stál jen něco málo přes 4 000 Kč.