CHRISTMAS SALE slevy až do -50% | Vidět víc »

Kryty, obaly a pouzdra na mobil - OnePlus Nord N10 5G

Obaly pro OnePlus Nord N10 5G


?

Jak si ověřit model telefonu?

Smartphony OnePlus Nord N100, jsou úplně jiné modely-

Filtry Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Listujte či filtrujte

Telefonu OnePlus Nord N10 5G dal čínský výrobce do vínku spoustu užitečných vlastností. Jednu důležitou však vynechal: ochranu. Naštěstí je tu etuo.cz, na které je vždy spoleh. Také v tomto případě jsme pro vás připravili obaly na mobily v nepřeberném množství typů i designového provedení. Prolistujte si naši bohatou nabídku nebo použijte filtr a vybírejte pouze jednotlivé designy. Uvidíte, že ten pravý pro vás se na našich stránkách jistě najde.

Jak vybírat kryty na mobil

Volba správného pouzdra na mobil OnePlus Nord N10 5G by se měla řídit vaším očekáváním. Pokud stojíte především o ochranu zad a boků a displej chcete mít vždy přístupný, volte silikonové obaly. Nabízíme je v celé škále potisků i různých doplňkových materiálů. Vybírat můžete jednobarevné, potištěné, třpytivé, dřevěné či gravírované kryty, nebo obaly, které mají plastický povrch. U všech získáte jistotu, že telefonu dobře padnou. Otvory pro funkční prvky, jako je zadní kamera, čtečka otisků prstů, konektor jack či USB-C, reproduktory, aktivační tlačítko či tlačítka pro hlasitost, budou na svých místech. Telefon díky tomu půjde ovládat tak, jak jste zvyklí. Zesílenou ochranu displeje nabízí knížkové či flipové kryty na mobil OnePlus Nord N10 5G. I u nich najdete velkou spoustu zástupců. Maximum ochrany nabízí obaly odolné. Většinou splňují vojenské normy, takže telefon s nimi snese i trochu drsnější zacházení.

Jděte na to po svém

Vedle štědré nabídky obalů podle našich návrhů můžete pro svůj OnePlus Nord N10 5G vytvořit kryt s vlastním motivem. Jeho výroba je velmi jednoduchá. Usnadňuje ji fakt, že svůj motiv či motivy umisťujete přímo na svůj budoucí obal. Získáte tak velmi dobrou představu, jak bude výsledný obal vypadat. Tyto kryty jsou velmi oblíbené jako dárek. Jediné, co je třeba dobře ohlídat, je konkrétní model telefonu, v tomto případě OnePlus Nord N10 5G z podzimu roku 2020.