+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil OnePlus Nord CE 5G

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Další novinka ve střední třídě

Léto 2021 mimo jiné přináší novinku OnePlus Nord CE 5G, která se chce ucházet o místo na slunci ve střední třídě. Lákat zákazníky se rozhodla na kvalitní AMOLED displej s 90 Hz obnovovací frekvencí, rychlé nabíjení či vysoký výkon. Nás novinka zaujala především svým provedením. Na matném povrchu zad nejsou tolik vidět otisky prstů, což je mezi chytrými telefony spíše výjimka. Vedle toho výrobce do každého balení přidal obal na mobil, ze kterého máme velkou radost. Když se lépe začtete do recenzí a specifikací telefonu, zjistíte, že k tomu měl velmi dobrý důvod. Telefon OnePlus Nord CE 5G nemá zvýšenou odolnost. Už proto je na místě vybavit ho ochranným příslušenství, které pomůže zachovat jeho neporušený vzhled a funkčnost.

Zvyšte ochranu svého OnePlus Nord CE 5G

Co se týče displeje telefonu OnePlus Nord CE 5G, doporučujeme vám prohlédnout si naši nabídku fólií a tvrzených ochranných skel. Neustále ji doplňujeme a vylepšujeme o poslední novinky, abychom vám vždy nabídli to nejlepší, co je na trhu k dostání. Ochranu zad a boků můžete zajistit pomocí pouzdra na mobil, který vám dodal výrobce, ovšem ne každému musí toto řešení vyhovovat. Důvodů může být celá řada. Mohli jste si například zvyknout na kryty na mobil, které budou zároveň sloužit jako designové doplňky. V tom případě vás asi kryt, jehož design určil výrobce, asi plně neuspokojí. Jiný důvod může spočívat ve vašich preferencích. Ne každému musí vyhovovat právě silikonové obaly, které spolehlivě kryjí záda a boky přístroje, ovšem neposkytují například žádnou další ochranu displeji.

Klíčovým heslem je kvalita

Ať už je váš důvod pro změnu pouzdra na mobil pro telefon OnePlus Nord CE 5G jakákoli, u nás si spolehlivě vyberete. Nabízíme obaly na mobil v nepřeberném množství designového i typového provedení. Jedno však mají společné: všechny musí splňovat naše přísná kritéria kvality. V první řadě musí prokázat vysokou odolnost vůči oděrkám, škrábancům i špíně. Veškeré tyto nástrahy spojené s každodenním používáním telefonu musí dokázat udržet pěkně daleko od těla telefonu. To však není všechno. Pokud výrobce u telefonu dbal na zvýšenou odolnost vůči otiskům prstů, byl by hřích se o ni připravit. Kryty na mobil v nabídce vašeho etuo.cz si s otisky prstů také hravě poradí, takže telefon bude působit mnohem čistším dojmem. Samozřejmostí je také plastický povrch s veškerými výřezy pro funkční i ovládací tlačítka a prvky. Výrobce telefonu OnePlus Nord CE 5G zvolil trojnou kameru s přisvětlením, které se nachází vedle nejspodnější čočky. Se všemi těmito zvláštnostmi kryty na mobil OnePlus Nord CE 5G v naší nabídce počítají. Váš telefon zkrátka půjde i s nasazeným obalem ovládat a používat tak, jak jste zvyklí.

Obaly pro radost

Naše nabídka ukrývá obaly na mobil, o kterých jste možná ani netušili, že mohou existovat. Nabízíme knížkové, flipové, výjimečně odolné, ale třeba také třpytivé kryty na mobil. Každý z nich přitom máme v nejednom designovém provedení. Je libo moderní kryt s imitací mramoru nebo snad obal, který kromě silikonu pracuje také se dřevem, kovem, či veganskou kůží? Chcete, aby vám obal každý den připomínal váš koníček, zálibu či zaměstnání? Pro každého z vás se u nás něco najde. Budeme rádi, když objevíte to, co bude přinášet radost právě vám.

Jděte na to po svém

Dobrou zprávu máme i pro ty z vás, kteří máte o svém krytu na mobil zcela konkrétní představu. Také svému OnePlus Nord CE 5G můžete vytvořit kryt s vlastním potiskem. Je to velmi jednoduché, za pár minut to zvládne každý. Navrhování vám velmi usnadní fakt, že plocha, na které tvoříte, svými rozměry přímo odpovídá telefonu OnePlus Nord CE 5G. Díky tomu budete zvolený motiv či motivy moci správně natočit, zvětšit či zmenšit tak, aby na obalu vypadal co nejlépe.