+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil OnePlus Nord CE 2 5G

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Vyzdvihněte nebo nahraďte jeho původní vzhled

Už několikrát jsme zmínili, že máme vždy radost, když výrobci chytrých telefonů myslí na ochranu svých přístrojů. Zároveň jsme velmi vysazení na design. Máme rádi hezké věci a ještě raději je pro vás navrhujeme. V případě telefonu OnePlus Nord CE 2 5G však za výbavu výrobci jedničku dát prostě nemůžeme. Telefon je sám o sobě velmi zdařilý. Jeho záda jsou dokonale lesklá, takže mohou klidně nahradit zrcátko. Nevýhodu tohoto provedení, které přitahuje otisky prstů jako magnet, výrobce nahradil tím, že do balení přidal silikonové pouzdro. Toto pouzdro je však zbarvené do bíla, takže původní zdařilý vzhled je ten tam. Z tohoto důvodu jsme se rozhodli pro telefon OnePlus Nord CE 2 5G navrhnout celou řadu obalů, které tento nedostatek vyřeší. Buď můžete sáhnout po některém průsvitném krytu, který původní vzhled telefonu skutečně vyzdvihne nebo využít naši nabídku různých dekorů a vyměnit původní vzhled za jiný.

Spolehlivé obaly na mobil OnePlus Nord CE 2 5G

Kryty na mobil OnePlus Nord CE 2 5G, které vám předkládáme, telefonu jednoduše sedí. Počítají nejen s jeho rozměry, ale i funkčním uspořádáním. Telefon má poměrně masivní ostrůvek na zadní kameru. Vedle něj však na našich krytech najdete i veškeré další nezbytné otvory pro funkční i ovládací tlačítka a prvky. Telefon spolu s nimi půjde i s nasazeným obalem ovládat tak, jak jste zvyklí. Obaly na mobil OnePlus Nord CE 2 5G ochrání váš přístroj před oděrkami, škrábanci, špínou i zmíněnými otisky prstů. Na zrcadlovém přístroji by jakýkoli vryp vůbec nepůsobil dobře. Co je však hlavní: každý škrábanec může vyústit v mnohem větší problém. V nejhorším případě může přístroj dokonce poškodit. Vzhledem k cenovce, která překračuje hranici 9 000 Kč, se investice do ochranného krytu rozhodně vyplatí.

Máme něco pro každého

Naše nabídka krytů na mobily je tradičně velmi široká. Chceme, aby si u nás dokázal vybrat opravdu každý. Protože každý člověk je jiný a každému se líbí trochu jiné věci, máme neustále plné ruce práce, abychom vám přinášeli ty nejzajímavější motivy, které dokážeme vytvořit. Abyste si vybírání v tak štědré nabídce zjednodušili, doporučujeme využít možnosti filtrování. S jeho pomocí můžete zvolit typ pouzdra na mobil, který vám vyhovuje a dál už se soustředit jen na design. Nejběžnější jsou silikonové obaly. Kromě jednobarevných, průsvitných či potištěných je nabízíme také s různými druhotnými materiály, jako je kov, kůže či dřevo. Podobný počet zástupců mají také obaly knížkové. Řada lidí si oblíbila pohyblivé křídlo, které zvyšuje ochranu obrazovky. Pokud patříte mezi zastánce tohoto typu křídla, doporučujeme vám při výběru konkrétního krytu ještě více zbystřit. Pouzdro totiž budete mít na očích neustále, ať už ho položíte jakoukoli stranou dolů. Vedle toho u nás najdete i řadu obalů, které plní specifické role. Například třpytivé obaly na mobil OnePlus Nord CE 2 5G se velmi dobře hledají. Jejich odlesky vždy upoutají vaši pozornost. Odolné kryty zase nabízení nejvyšší míru ochrany. Plastický povrch pouzdra na mobil je zase výjimečně příjemný na dotyk. Tak se pusťte do vybírání, aby byl váš mobil co nejdříve chráněný.

Vytvořte si kryt sami

Zkusili jste si někdy navrhnout kryt sami? Tato možnost přináší řadu výhod. Kryty na mobil s vlastním potiskem jsou vždy naprostý originál. Spolu s nimi získáte jistotu, že takový kryt nebude mít nikdo jiný na celém světě. Také motiv, který takové kryty budou nést, je něčím, co dokážete vytvořit pouze vy. Zpravidla je zdobí fotografie partnerů, dětí, domácích mazlíčků nebo připomínky výjimečných okamžiků, které se podařilo zachytit. Výjimkou však nejsou ani slavná malířská díla či snímky pěveckých či hereckých hvězd. Osobní kryty na mobil vám v ideálním případě budou trvalým zdrojem radost či dobré nálady. Proto má smysl nad nimi uvažovat.