+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil OnePlus 9 Pro

Obaly pro OnePlus 9 Pro


?

Jak si ověřit model telefonu?

Smartphony OnePlus 9, jsou úplně jiné modely.

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Designově vyladěné obaly na mobil OnePlus 9 Pro, decentní kryty i klasická pouzdra

Každý mobil potřebuje ochranu před nepřízní při každodenním používání a o vyladěných dražších kouscích to platí dvojnásob. Pro smartphone OnePlus 9 Pro jsme proto připravili kolekci obalů, které nabízí řešení pro nejrůznější klienty. Je nám jasné, že někdo chce, co nejvíce zachovat původní design telefonu, zatímco druhý se chce s obalem na mobil bavit. A obojí je v pořádku. Záleží pouze na vás, vašich potřebách a preferencích. U nás je připraveno pro každého něco. Jsou zde nádherné obaly s designovými potisky, které zaujmou na první pohled. Stejně jako minimalistické ultra slim kryty, které s telefonem doslova splynou. Nebo můžete sáhnout po některém ze zajímavých kousků, které se vymykají obvyklým konvencím krytů na mobily.

Lehké zadní kryty na mobil OnePlus 9 Pro nebo raději komplexní ochranu knížkovým obalem?

Způsobů, jak chránit tělo telefonu před mechanickým poškozením je spousta. Můžete ho třeba zamknout do trezoru. Ale to je jen vtip. Doporučujeme samozřejmě kvalitní obal na mobil OnePlus 9 Pro, který bude vyhovovat vašim potřebám a tomu, jak nejvíce smartphone využíváte. Pokud potřebujete neustále přístupnou obrazovku telefonu, jsou ideální variantou zadní kryty na mobil. Ty ochrání záda telefonu i jeho boky, zatímco obrazovka je volná. Je vaší volbou sázka na jistotu? Pak se podívejte na knížkové a flipové obaly na mobi. Rozdíl mezi nimi je, na které straně mobilu se otevírají. Jinak jsou stejné a chrání smartphone ze všech stran. Často se navíc dají proměnit v praktický stojánek nebo jednoduchou peněženku.

Obaly na mobil OnePlus 9 Pro z odolných materiálů, lehkých plastů nebo luxusní eko kůže

Vzhled obalu na mobil OnePlus 9 Pro určuje materiál, ze kterého je obal vyrobený. Tím nejoblíbenějším je velmi kvalitní plast s dlouho životností. Je to skvělý materiál, který se dobře udržuje v hygienické čistotě a skvělé vlastnosti ideální pro ochranu telefonu. Výborně se tvaruje a z výroby přichází ideální kopie tvaru a rozměrů smartphonu. Obal tak na těle telefonu dobře sedí, nepadá a chrání jej. Na plastových obalech také skvěle vyniknou potisky. Speciální skupinou jsou kryty z jemného silikonu. Jsou velmi příjemné na omak a neruší původní design smartphonu. Jemný dojem luxusu dodává smartphonu kožený obal na mobil. Perfektní volba na jednání, do kanceláře nebo na večerní události. Máme pro vás, ale jeden cool tip. Jsou to obaly na mobily z netradičních materiálů. V současnosti je hitem přírodní dřevo a kov. Vypadají luxusně. Materiály speciálních kvalit se pak používají pro vysoce odolné obaly na mobil, které jsou určené do náročných podmínek.

Více než 300 krásných potisků, ale také obaly na mobil OnePlus 9 Pro v jednobarevném provedení

Obal na mobil OnePlus 9 Pro může být jen decentním doplňkem. Ideální volbou pak jsou jednobarevné obaly a kryty. Ty můžete vybírat v klasické černé či bílé barvě, nebo v některém z jemných pastelových odstínů. Kryty ale mohou mít i speciální efekty. Oblíbená jsou tekutá záda krytu, třpytivé obaly nebo kryty se zrcadlovým efektem. Anebo můžete zvolit některý z více než 300 nádherných potisků. Jsou zde krásné fotky přírody, zvířat nebo třeba koláže nářadí. Na obalu můžete mít reprodukci práce některého z designéru, ale také obrázek bylinky, který vypadá, jakoby vypadl z babiččina herbáře. Jsou zde kolekce věnované romantickým duším, ale i milovníkům aut. A když si ani tady nevyberete, tak si potisk obalu můžete navrhnout sami.

Smartphone OnePlus 9 Pro s vyladěným fotoaparátem

Výrobci mobilu OnePlus 9 Pro vsadili na zajímavou výbavu a spolupráci se švédskou společnosti Hasselblad. Výbavy slibuje velký výkon, prostorné úložiště i skvělý LTPO displej s dynamickou obnovovací frekvencí. Potěší garantovaná voděodolnost. Velkou baterii smartphonu nabijete bezdrátově doslova rychlostí blesku. A o foťák se postarala švédská společnost Hasselblad.