+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil OnePlus 9

Obaly pro OnePlus 9


?

Jak si ověřit model telefonu?

Smartphony OnePlus 9 Pro, jsou úplně jiné modely.

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Designové kousky a ideální ochránci smartphonu OnePlus 9 v nejrůznějším provedení

Krásný telefon OnePlus 9 útočí na pozice mnohých značkových vlajkových lodí. Je to kousek, který má velmi zajímavou výbavu i příjemný design. A jako takový potřebuje ochranu před následky každodenního používání. Dobrý obal na mobil totiž dokáže zabránit drobným oděrkám a škrábancům, ale také ochránit citlivé elektronické zařízení před nečistotami i prachem. A je jen na vás, zda bude obal na mobil pouze poctivým pracantem, který má chránit, nebo z něj uděláte zajímavý kousek vašeho oufitu. Můžete mít obaly na mobil se zajímavými designovými potisky, v krásných a velmi něžných barvách, nebo třeba kryt z nevšedního materiálu. Navíc mají některé obaly na mobil zajímavé vychytávky. Mohou mít kapsy a fungovat jako jednoduchá peněženka. Jiné se dají poskládat a využít jako opora pro mobil při sledování video hovorů.

Vysoce odolné obaly na mobil OnePlus 9, jemné zadní kryty i komplexní knížková pouzdra

Do terénu nebo třeba náročného pracovního prostředí máme většinou speciální funkční oblečení, ve kterém se nejen dobře pracuje, ale také je schopné nás více ochránit před nepřízní počasí i drobnými oděrkami. Stejnou ochranu můžete pořídit i pro váš smartphone. Speciální odolné obaly na mobil OnePlus 9 jsou vyrobeny z velmi odolných materiálů a mají speciální konstrukci, která odolá, a smartphone před nimi ochrání, i velkým nárazům. Nebo můžete zvolit lehké zadní kryty na mobil. Jsou perfektním řešením pro všechny, kteří potřebují neustálý přístup k obrazovce smartphonu. Navíc se jednoduše udržují v čistotě a velmi snadno mění. Komplexní ochranu telefonu ze všech jeho stran poskytují knížkové a flipové obaly na mobil. Mají přední otevírací klapku, která ochrání citlivý displej telefonu před poškozením, ale také před náhodným spuštěním.

Jemné silikonové kryty, pevné plastové obaly s potisky, ale také obaly z nevšedních materiálů

Základním materiálem pro obaly na mobily OnePlus 9 je plast. Je to skvělý materiál s dlouhou životností, který se dobře tvaruje. Je ho konstrukce může dobře kopírovat tvar a rozměry mobilu. Otvory pro kamery, tlačítka nebo sloty jsou na správných místech a dobře drží tvar. Nic tak nebrání provozu smartphonu ve všech jeho dimenzích. Na kvalitním plastu také skvěle vynikají potisky. Užít si tak můžete krásné barvy i detaily uměleckých fotografií. Dalším populárním materiálem je jemný silikon. Dobře se drží v rukou, neklouže a je velmi nenápadný. Nezvětšuje velikost smartphonu. Luxusně vypadají kožené obaly na mobil OnePlus 9. Jsou ideálním řešením pro večerní události, práci v kanceláři nebo náročná jednání. Cool tipem jsou pak obaly na mobil s přírodním dřevem nebo čistým plátem kovu. Jsou stylové, trendy a naprosto úžasné.

Krásné potisky i jednobarevné obaly na mboil OnePlus 9

V Etuo.cz máme připravené velmi decentní obaly na mobil OnePlus 9 i pouzdra s nevšedními potisky. Jednobarevná pouzdra mohou být v decentních pastelových barvách nebo v černé či bílé klasice. Pokud se chcete bavit, podívejte se na obaly s potisky. Potisků máme připravených několik set. Jsou zde krásné fotky nejhezčích míst planety nebo třeba zvířecích mazlíků. Vtipné obrázky, umělecké koláže, ale také tematické řady věnované jednotlivým významným svátkům. Můžete mít vánoční, velikonoční nebo třeba i halloweenský obal. Na velkých knížkových obalech skvěle vynikají designové obrazy i potisky věnované uměleckým desénům. Nebo si raději zvolíte obal s potiskem botanicky vyvedených bylin?

Smartphone OnePlus 9, který šlape na paty těm nejlepším

Vlakové lodi předních značek jsou nabité výbavou a v krásném designu. A čínské značky jim velice rády dýchají na krk. Nižší cena je pak za cenu kompromisů, ale ty jsou u mobilu OnePlus 9 na místech, kde je rádi přehlédnete. Má velký AMOLED displej i velké základní úložiště. Chybí ale microSD slot pro rozšíření paměti. Foťák má příjemnou výbavu a i procesor slibuje velmi solidní výkon.