+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil OnePlus 8T

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Další velké plus pro vaši jedničku

Čínská značka OnePlus na to jde od lesa. Do svých telefonů vkládá výbavu, za jakou by se nemusely stydět ani nejdražší modely světa. Cenu však přitom drží na takové úrovni, že si je může dovolit každý. Nebyla by to však Čína, kdyby při navrhování designu nekoukala pod ruce svým konkurentům. Při vývoji nového modelu OnePlus 8T ji více než inspiroval vzhled jihokorejského giganta Samsungu a jeho model Galaxy S20. Vy si pro svůj OnePlus 8T můžete připsat ještě jedno velké plus. V naší nabídce najdete obaly na mobil OnePlus 8T, které dovolí, aby jeho vzhled vydržel jako nový tak dlouho, jak jen to bude možné.

OnePlus 8T s křídly nebo bez

Na výběr se toho nabízí spousta. Tradiční silikonové kryty na mobil představujeme v klasičtějším i hravějším provedení. Opláštění telefonu může být kromě nepřeberného množství nejrůznějších potisků také jednobarevné, plastické, třpytivé, dřevěné či dokonce kovové. Pokud toužíte po zesílené ochraně, doporučujeme vám knížkové kryty. Jejich pohyblivé křídlo poskytuje základní ochranu také displeji. Vždy je však lepší ji zdvojnásobit kvalitním ochranným sklem či alespoň fólií. Maximum zabezpečení telefonu dodají odolné obaly. Také ty najdete v naší nabídce. Ať už zvolíte variantu pouzdra na mobil s křídlem nebo bez, vždy získáte jistotu, že vašemu telefonu dobře padne. Veškeré výřezy pro funkční a ovládací tlačítka a prvky budou tam, kde mají být. Telefon v nich bude pevně usazený, chráněný před oděrkami, špínou i mechanickým poškozením a vždy půjde ovládat tak, jak jste zvyklí.

Výbava jako pro nevěstu

Čtyři čočky zadního fotoaparátu, až 4 500 mAh baterie s dlouhou výdrží, uvnitř Snapdragon 865+, Android 11 a na povrchu 120Hz OLED displej s 16 miliony barev. Za ty peníze není opravdu těžké říct telefonu OnePlus 8T své „ano“.