+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil OnePlus 8 Pro

Obaly pro OnePlus 8 Pro


?

Jak si ověřit model telefonu?

Smartphony OnePlus 8, jsou úplně jiné modely.

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Designové obaly na mobil OnePlus 8 Pro i luxusní kožené pouzdra

Gratulujeme ke koupi skvělého mobilu OnePlus 8 Pro, ale i k rozhodnutí pořídit mu dobrý obal. Je to základ proto, aby vám mobil OnePlus 8 Pro dobře a dlouho sloužil. Zvlášť když jste rozhodli pro koupi technologiemie nabitého mobilu OnePlus 8 Pro. Připravili jsme pro mobil OnePlus 8 Pro propracovanou kolekci obalů a pouzder na mobil. Najdete v ní silikonové kryty na mobil OnePlus 8 Pro, které zbabezpečují především jeho zadní část. A na druhé straně umožňují rychlý přístup k obrazovce. Oblíbené jsou, ale i pevné plastové zadní kryty na mobil OnePlus 8 Pro. Všechny máme v jednobarevných provedeních, ale i s krásnými potisky. Pokud se nový telefon OnePlus 8 Pro hodně obáváte, jsou ideální volbou odolné kryty na mobil. Špičkou v odolných obalech na mobil OnePlus 8 Pro je řada Bumper s hliníkovým ráme. Knížkové a flipové pouzdra na mobil ochrání i displej telefonu. Jsou krásné a praktické. Můžete je využít jako peněžnku nebo stojánek.

Elegantní doplněk, praktický kousek i účinná ochrana mobilu OnePlus 8 Pro

Kvalitní kryty na mobil OnePlus 8 Pro mohou mít nejrůznější funkce. Mohou se stát elegatním doplňkem, stylovým akcentem nebo jednoduše splynout s vašim outfitem. Chcete-li elegantní obal na mobil OnePlus 8 Pro, rozhodně se podívejte na řadu s koženými obaly na mobil. Jemnou elegancí vynikájí i obaly na mobil OnePlus 8 Pro z řady Ultra Slim nebo klasické jednobarevné kryty. A pokud se chcete trochu pobavit, podívejte se na jedinečné cool třpytivé kryty na mobil. V řadě Foto Case jsou obaly na mobil OnePlus 8 Pro s potiskem profesionálních fotografií s přírodními motivy i zajímavými kolážemi.

Stylový chytrý mobil OnePlus 8 Pro

Smartphone OnePlus 8 Pro patří k špičkovým chytrým mobilům s velmi našlapanou výbavou. Uchvátí vás krásný design, ale i bezvadný fotoaparát.