+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil OnePlus 7 Pro

Obaly pro OnePlus 7 Pro


?

Jak si ověřit model telefonu?

Smartphony OnePlus 7, jsou úplně jiné modely.

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Elegantní pouzdra i crazy obaly na mobil One Plus 7 Pro

Sto lidí, sto chutí. Dobře to známe, a proto se v e-shopu Etuo.cz snažíme být připraveni na všechno. Pro smartphone One Plus 7 Pro máme nachystané vychytané silikonové kryty na mobil One Plus 7 Pro, které jsou příjemné na omak a strašně jednoduše se nasazují i udržují v čistotě. Jsou tady i tenounké Ultra Slim kryty nebo pevnější plastové kryty na mobil One Plus 7 Pro, které chrání zadní část telefonu. Kdo miluje eleganci, může se podívat na šik knížkové či flipové pouzdra na mobil One Plus 7 Pro. Mají elegantní design a vynikají praktičností. Přední klapka chrání dotykový displej. Dají se poskládat do praktického stojánku. A řada Wallet Case se dá využívat i jako peněženka. Pro náročné jsou připraveny vysoce odolné pouzdra na mobil One Plus 7 Pro s hliníkovým rámem, který je prakticky nezničitelný. To vše v různých barevných provedeních, nebo s rozmanitými potisky.

Proč je obal na mobil One Plus 7 Pro nezbytný

Je to jednoduché, protože chcete, aby vám telefon One Plus 7 Pro dlouho vydržel. Nechcete řešit opravy, investovat další peníze do servisu a běhat s půjčeným mobilem, na kterém nemáte ani polovinu vychytávek jako na vašem telefonu One Plus 7 Pro. Kvalitní obal na mobil One Plus 7 Pro dokáže zamezit důsledkům malých i větších nehod mobilu. Chrání tělo telefonu One Plus 7 Pro před poškrábáním, před prachem i nečistotami. Odolné obaly na mobil One Plus 7 Pro umí ochránit telefon i v náročnějších podmínkách, jako jsou víkendové treky nebo sportovní akce.

Vychytaný a výkonný mobil One Plus 7 Pro

Smartphone One Plus 7 Pro patří mezi velké bezrámečkový telefony s velkým výkonem a vychytaným fotoaparátem. Selfie kamera je ukryta ve vysunovacím mechanismu. Zadní část ukrývá duální fotoaparát. Telefon má slušný výkon i paměť.