CHRISTMAS SALE slevy až do -50% | Vidět víc »

Kryty, obaly a pouzdra na mobil - OnePlus 10 Pro 5G

Obaly pro OnePlus 10 Pro 5G


?

Jak si ověřit model telefonu?

Smartphony OnePlus 10T 5G, jsou úplně jiné modely-

Filtry Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Kryjeme mu záda i displej

Zatímco z přední strany vypadá telefon OnePlus 10 Pro 5G jako každý jiný, záda telefonu nabízí nejedno překvapení. Kryje je Corning Gorilla Glass 5 v zajímavém dekoru, na kterém navíc neulpívají otisky prstů. Nejvíce však zaujme nezvyklý foto modul, který plynule přechází na bok přístroje. Telefon má díky němu zcela neotřelý vzhled. Zaujme však také pokročilými funkcemi, včetně velmi rychlého nabíjení. Vzhledem k ceně, která krouží okolo 25 000 korun, bychom čekali, že výrobce poskytne telefonu nějaké krytí. Telefon však nesplňuje ani základní normy. Co vynechal výrobce, to můžete s naší pomocí snadno napravit. Také pro OnePlus 10 Pro 5G nabízíme spolehlivé obaly nebo doplňky k ochraně displeje.

Dobře padnoucí obaly na mobil OnePlus 10 Pro 5G

Kryty na mobil OnePlus 10 Pro 5G v naší nabídce počítají s každým jeho milimetrem, a to ve všech třech rozměrech. Vedle toho jsou vybavené veškerými otvory pro funkční i ovládací tlačítka a prvky, takže telefon půjde i s nasazeným obalem ovládat tak, jak je potřeba. Výrazným způsobem se zvýší jeho odolnost proti oděrkám, škrábancům a špíně, což je u takto drahého zařízení velkou výhodou. Pouzdra na mobil vedle toho umí utlumit případný pád. Pokud k němu dojde, obal pohltí část energie pádu, takže váš přístroj z toho s trochou štěstí vyjde zcela neporušený. Zvyknout si na nové pouzdro je záležitostí několika málo dní. Věnujte je sami sobě a životnost vašeho přístroje se mnohonásobně zvýší. Může se stát, že když pouzdro na telefon po čase sundáte a telefon lehce očistíte, vykoukne na vás v původní podobě.

Vyberte si jich klidně víc

Silikonové, knížkové nebo třeba třpytivé? Kterému typu pouzdra dáte přednost? Při výběru a listování naší bohatou nabídkou doporučujeme volit především nadčasově. Kvalitní kryty na mobil mohou váš přístroj doprovázet po celou dobu jeho životnosti, takže je můžete mít denně na očích po řadu měsíců, či dokonce let. Nadčasový design je velmi výhodný. Je moudré volit tak, aby se vám obal neokoukal ani po letech. Vydat se však můžete i jinou cestou. Vzhledem k našim přátelsky nastaveným cenám si můžete obalů vybrat dokonce více a střídat je podle momentální nálady. Například pokud vás bude čekat rodinné setkání se spoustou pobíhajících dětí, velmi se budou hodit naše odolné kryty. Když je před vámi náročné pracovní setkání, na kterém chcete působit seriózním dojmem, vyzkoušejte naše „bumper“ kryty, které vyznávají čistou eleganci, ale často potěší i šikovnou funkcí navíc, jako je kapsa na drobné doklady či bankovky nebo praktický stojánek. Romantický výlet do přírody zase volá po jednom z našich dřevěných krytů. Převlékat obaly na mobil je možné stejně jako oblečení. Ostatně vyrazit s přáteli a mít přitom sladěný kryt se zbytkem outfitu rozhodně stojí za úvahu.

Vyzkoušejte si práci designéra

Vedle zvířecích, rostlinných, romantických, etno či exotických návrhů vám jistě neunikla možnost „navrhnout kryt“. Pokud ji zvolíte, můžete si alespoň na okamžik vyzkoušet práci designéra obalů a vytvořit si svůj jedinečný kousek, jaký nebude mít na světě obdoby. Velmi oblíbené jsou přitom fotografie, například partnera, dětí či domácích mazlíčků. Zapátrat však můžete také kdekoli na internetu nebo v naší obsáhlé galerii, kterou vám pro tento účel exkluzivně zpřístupníme. Obrázek či jejich koláž může doplnit vhodný text. Velmi oblíbené je to v případě, že obal plánujete jako dárek pro někoho ze svých blízkých. V takovém případě však raději znovu zkontrolujte nejen značku telefonu, ale i jeho modelové označení. Každý telefon se totiž drobně liší nejen rozměry, ale i uspořádáním. Telefonu musí skvěle padnout a jeho plastický povrch musí mít otvory přesně na svých místech. Jen tak může osobní obal udělat nejen náležitou radost, ale může se stát skutečně funkčním a praktickým doplňkem.