+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil Nokia X20

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Nokia drží tvář

Finská značka Nokia je z mnoha důvodů velmi pozoruhodná. Zatímco většina značek se snaží u každé novinky přijít s neotřelým, originálním designem, Nokia na to jde po svém. Telefon Nokia X20 z dubna roku 21 je tak možné na první pohled zaměnit s přístroji, které společnost představila už předešlého roku. Zda jí tato taktika zajistí u uživatelů obdiv a podporu, se teprve ukáže. Jakmile se stanete majitelem telefonu Nokia X20, rozdíl oproti starším modelům jistě poznáte. Telefon je o kus větší, než předchozí kousky. S však tím také souvisí horší manipulovatelnost. Model Nokia X20 je proto více náchylný k pádům. Vzhledem k tomu, že ho kryje pouze plastové tělo, je dobré zajistit mu dodatečnou ochranu. Výrobce sice do balení přidal 100% recyklovatelné ochranné pouzdro, ovšem příliš parády s ním nenaděláte. Tento kryt je totiž světlý, takže na něm bude vidět každá špína. Navíc připomíná recyklovaný papír. Co se designu týče, Nokia příliš originality nepředvedla. Snad se nám povede tento nedostatek napravit.

Obaly na mobil ve znamení kvality

Kryty na mobil Nokia X20, které jsme pro vás vybrali, se mohou pyšnit celou řadou užitečných vlastností. Počítají s rozměry telefonu i jeho uspořádáním. Plastický povrch obsahuje celou řadu otvorů pro veškerá funkční i ovládací tlačítka a prvky, včetně poměrně velkého modulu pro zadní čtvernou kameru, který je pro telefony Nokia tak typický. Kvalitní pouzdra na mobil pomohou uchránit váš přístroj před oděrkami, škrábanci i špínou. Díky izolační vrstvě zvyšují šance telefonu na přežití případného pádu. Pokud k němu dojde, kryt ho utlumí, takže s trochou štěstí takový pád nezanechá žádné následky. Kvalitní obaly na mobil se také poznají podle toho, že váš telefon s nimi půjde ovládat tak, jak jste zvyklí.

Pokaždé trochu jiná Nokia X20

Naše nabídka krytů na mobil Nokia X20 vás možná může poněkud zaskočit. Je totiž opravdu velmi široká. Pokud si chcete výběr zjednodušit, doporučujeme použít některé z filtrovacích kritérií. Pokud například víte, že chcete vybírat pouze silikonové či knížkové obaly, použijte tento filtr a vaše pozornost se může soustředit výhradně na design. Na tom nám opravdu záleží. Vedle elegantních, jednobarevných krytů nabízíme celou řadu pouzder na mobil s nejrůznějšími motivy. Nechybí mezi nimi ani oblíbené etnické vzory, různé abstrakce, například oblíbená imitace mramoru či přírodních kapalin, které navíc doplňují třpytivé akcenty a řada dalších. U nás si zkrátka vybere každý, ať už má jakýkoli koníček, zaměstnání, nebo náhled na svět. Pro zjednodušení jsme také vytvořili celou řadu kolekcí, které vždy spojuje určitý námět či téma. Svůj telefon tak můžete oblékat třeba podle dané sezóny, nebo posledních trendů. V neposlední řadě chceme zmínit odolné kryty na mobil. Vzhledem k rozměrům telefonu je dobré pamatovat na dostatečnou ochranu. Pokud už máte nějaké neblahé zkušenosti s pády telefonů, odolné obaly si rozhodně zaslouží vaši pozornost. Ochranu přístroje totiž maximalizují.

Vytvořte si kryt s vlastním motivem

Ačkoli značka Nokia vyznává stále stejný styl, se svým obalem na telefon můžete s trochou naší pomoci rozhodně vystoupit z řady. Stačí během výběru kliknout na obal s výzvou „navrhnout kryt“. Toto tlačítko vás přenese do naší virtuální kreativní dílny, kde si za pár okamžiků můžete navrhnout kryt zcela podle svého. Je to opravdu velmi prosté. Navrhování navíc proběhne přímo na našich stránkách, takže nemusíte do svého telefonu stahovat žádnou aplikací a zbytečně si zabírat místo v paměti. Jednotlivá tlačítka vás sama navedou na správný postup. Na předem připravenou plochu, která svými rozměry i uspořádáním odpovídá telefonu Nokia X20, můžete umisťovat jeden či více motivů. Použít přitom můžete paměť svého zařízení, například fotogalerii, internet nebo naši obsáhlou galerii, kterou vám pro tento účel zpřístupníme.