+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil Nokia X10

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Nokia myslí na odolnost, vytrvalost i ochranu

Léto roku 21 zpříjemnilo představení novinky od značky Nokia. Telefon Nokia X10 zaujme mimo jiné splněním normy IP52, která zaručuje mírnou odolnost proti prachu a vodě a také přítomností recyklovatelného pouzdra na mobil. Vždycky nás totiž těší, kdy výrobci pamatují také na ochranu a výdrž svých přístrojů. Vedle dalších novinek finská značka svým zákazníkům slibuje 3letou podporu aktualizací systému. Stávající Android 11 se tak může dočkat upgradů až na Android 14. Pokud si přejete, aby s vámi telefon Nokia X10 po celou tuto dobu vydržel a zachoval si v co největší míře svůj původní, neporušený vzhled, doporučujeme pořídit pro něj ochranné příslušenství, které vám v tomto úsilí pomůže. Displej nejlépe zabezpečíte tvrzeným ochranným sklem či fólií. Tělu bude slušet ochranný obal, který je součástí balení nebo jeden z originálních krytů na mobil Nokia X10, které najdete v naší nabídce

Šikovné a všestranné obaly na mobil

Kryty na mobil Nokia X10, které vám nabízíme, mají celou řadu pozoruhodných vlastností. Vždy respektují rozměry telefonu i jeho celkové uspořádání. Plastický povrch obsahuje celou řadu výřezů pro funkční i ovládací tlačítka a prvky včetně ikonického výřezu pro zadní čtvernou kameru. Váš telefon Nokia X10 zabezpečí proti oděrkám, škrábancům i špíně. Ochotně je totiž schytá namísto přístroje. Svou spolehlivost dokáží kvalitní pouzdra na mobil Nokia X10 prokázat i v případě, že vám telefon nedopatřením vyklouzne z ruky a upadne. Umí totiž pád utlumit, takže s trochou štěstí z něj telefon vyjde neporušený. V neposlední řadě je silnou stránkou našich krytů na mobil jejich design. Na tom si totiž velmi zakládáme. Kromě jednoduchých, jednobarevných krytů nabízíme pouzdra na telefon Nokia X10 s nejrůznějšími potisky, fotkami, kolážemi, abstrakcemi jako je oblíbená imitace mramoru či přírodních kapalin, které mají třpytivé akcenty, až po tematické kolekce, které neustále rozšiřujeme.

Nokia X10, která má styl

Tak velký výběr může poněkud zaskočit. Zjednodušit si ho můžete tím, že začnete výběrem vhodného typu krytu na mobil. Na design se tak budete moci soustředit jen u takových obalů, které vám typově sedí. Nejvíce zástupců u nás tradičně mají silikonové obaly na mobil. Velmi oblíbené jsou po celém světě. Spolu se spolehlivým sklem či fólií na displej poskytují telefonu komplexní ochranu. Knížkové či flipové obaly na mobil Nokia X10 násobí ochranu obrazovky díky pohyblivému křídlu. Dvojitá je také plocha, která může nést nějaký motiv. Za označením „bumper“ kryty se skrývají obaly na mobil v technicistním provedení, které často potěší šikovnou funkcí navíc, jako je praktický stojánek nebo kapsa na bankovky či menší doklady. Kryty s gravírováním pracují s ražbou. Za podklad přitom může sloužit umělá kůže, kov či dřevo. Pokud máte zájem přímo o jeden z těchto materiálů, doporučujeme ho také použít jako filtrovací kritérium. Kapitolu samu o sobě tvoří odolné obaly. Velmi často splňují náročné vojenské normy, takže váš přístroj si s nimi může troufnout i na trochu drsnější zacházení. Velmi je oceňují například lidé pracující ve stavebnictví anebo maminky malých dětí, před kterými se musí každý telefon mít na pozoru.

Vytvořte si svůj unikát

V naší pestré základní nabídce vás možná zaujala možnost „navrhnout kryt“. Jakmile na takový odkaz kliknete, octnete se rázem v naší kreativní dílně, kde si za pár minut můžete vykouzlit obal přesně podle svého. Pouzdro, na které svůj motiv či motivy umístíte, odpovídá telefon Nokia X10. To vám celé navrhování velmi usnadní. Díky tomu totiž budete moci svůj motiv rozmístit tak, aby na obalu vypadal co nejlépe. Kryty s vlastním potiskem jsou velmi oblíbené jako dárek. Svým blízkým kromě praktického pomocníka věnujete především svůj čas, což ocení úplně každý. Aby byl takový dárek co nejlepší, doprovoďte zvolený obrázek či fotku, ať už z paměti vašeho přístroje, z internetu nebo z naší galerie, vhodnými slovy. Textové tlačítko nabízí výběr celé řady fontů, barev i velikostí písma.