+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil Nokia T20

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Nové kryty na tablet Nokia T20

Celých dlouhých šest let trvalo, než se značka Nokia opět pustila na pro ni zatím příliš neprobádané území tabletů. Tentokrát přichází s novinkou Nokia T20. My jsme se ji rozhodli jako jedni z prvních obléci do hávů, které zvýší její odolnost. Kryty na tablet Nokia T20 nabízíme ve velkém množství designového provedení. Chránit mají za úkol nejen zesílené hliníkové tělo, díky kterému působí tablet značně prémiově, ale především vše, co se ukrývá pod ním. Třeba vysoce kapacitní baterii, která by měla stačit až na 10 hodin přehrávání filmů. To je dostatek i na takový transoceánský let.

Pouzdra na tablet plně ve vašich službách

Ať už tablet využíváte k práci, zábavě, nebo jako společníka na cesty, obaly na mobil z vašeho etuo.cz vám přitom budou prokazovat své dobré služby. Jejich vnitřní silikonové pouzdro tablet pevně obemkne, zatímco vnější vrstva znásobí celkovou ochranu. Různé škrábance, vrypy, či špína, budou mít značně ztížené podmínky, pokud se budou chtít dostat tabletu na kobylku. Samozřejmostí jsou otvory pro veškeré funkční i ovládací tlačítka a prvky. Značka Nokia na rozdíl od celé řady jiných společností přidala do výbavy 3,5mm konektor jack. Pokud tablet svěříte do rukou svým dětem, pro které je zde mimochodem připravený speciální režim, nemusí vás rušit hlasitým přehráváním, ani když zrovna nevlastníte bezdrátová sluchátka. Tradiční výhodou, kterou poskytují knížkové obaly na tablet je bezpochyby pohyblivé křídlo. To nejen, že násobí ochranu obrazovky, ale navíc obsahuje jeden či více lomů, které dokáží obal v mžiku proměnit v praktický stojánek. Tablet tak můžete postavit na jakýkoli vhodný povrch a ruce si přitom dát klidně za hlavu.

Na designu záleží

Pokud s námi máte nějakou zkušenost, jistě víte, že se snažíme navrhovat kryty na tablet tak, aby si u nás vybral úplně každý. Jestli nakupujete poprvé, tak široký výběr vás však může poněkud zaskočit. Pro zjednodušení jsme vytvořili například různé tematické kolekce, které v průběhu roku aktualizujeme či doplňujeme. Vedle toho v naší nabídce objevíte obaly na tablet Nokia T20 v decentnějším, jednobarevném provedení, ale i kryty na tento přístroj s potisky tak rozpustilými, že se nad nimi musíte pousmát. Ať už hravé, abstraktní, či zcela konkrétní, obaly na tablet Nokia T20 bude vždy spojovat kvalitní zpracování, rozměrová přesnost a především spolehlivá ochrana při každodenním používání.

Kryty na tablet s vlastním motivem

Během listování nabídkou na vás jistě vyskočila možnost „navrhnout kryt“. Máme ji připravenou pro všechny z vás, kdo mají o svém obalu zcela jasnou představu. Obrázek či obrázky pro tento účel můžete najít v paměti svého zařízení, typicky ve fotoaparátu, na internetu, ale i v naší galerii, kterou jsme pro vás zpřístupnili. Jak s nimi naložíte, je jen na vás. Někdo dá přednost jednomu velkému motivu, který bude od zad přecházet až nad displej, jiní raději volí dva motivy vedle sebe, které budou v celé šíři viditelné, ať už bude tablet položený jakkoli. Je to opravdu jen na vás. Textové tlačítko je velmi oblíbené nejen pokud znáte nějaká slova, která vás vždy dovedou povzbudit či potěšit, ale také v případě, že obal na tablet Nokia T20 plánujete jako dárek pro někoho ze svých blízkých. Vybrat si můžete z celé řady fontů, velikostí písma i barev. Před odesláním objednávky si, prosíme, zkontrolujte, že všechno do nejmenšího detailu sedí. Tlačítkem na úpravu barevnosti pozadí můžete vychytat i ten poslední detail a přizpůsobit celkové barevné ladění zvolenému motivu. Je to sice maličkost, ale počítá se. My do vašich návrhů totiž nijak nezasahujeme. Tiskneme je tak, jak nám je odešlete. Technika, kterou přitom volíme, je stejná jako u obalů v naší nabídce. Tomu by měl odpovídat také výsledek.