+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil Nokia G50

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Podpora 5G nově i od evropského výrobce

Značka Nokia stále nabírá dech. Tentokrát se snaží uživatele oslovit telefonem, který nabízí podporu super rychlého připojení v síti 5G. Novinka Nokia G50 bude s cenovkou okolo 6 000 Kč jedním z nejlevnějších telefonů, které tuto podporu nabízejí. Designově se telefon příliš neliší od svých předchůdců, a to především svým uspořádáním s kruhovou výsečí pro zadní trojitou kameru. Zadní strana však rozhodně upoutá barevným provedením. Světle modrá ve střední pasáži plynule přechází v tmavší oddíly po stranách přístroje. Pokud vás základní design zaujal, rádi byste ho uchovali, ale zároveň se vcelku rozumně porozhlížíte po ochraně telefonu, doporučujeme vám prohlídnout si naše kryty na mobil v průsvitném provedení. Tyto obaly na mobil nechají původní vzhled naplno vyniknout a zároveň zajistí dostatečnou ochranu přístroje.

Kryty na mobil s celou řadou užitečných vlastností

Ať už sáhnete po průsvitném nebo kterémkoli jiném krytu na mobil Nokia G50 v naší nabídce, vždy vám můžeme garantovat sérii vlastností, které telefonu nabídnou mnohostrannou ochranu. V první řadě respektují rozměry telefonu včetně funkčního uspořádání. Samozřejmostí jsou výřezy pro všechny funkční i ovládací tlačítka a prvky. Telefon půjde i s nasazeným krytem ovládat tak, jak jste zvyklí. Významným způsobem se zvýší také ochrana telefonu před oděrkami, škrábanci i špínou. Záda telefonu jsou vyrobená z plastu, na kterém by tolik neměly ulpívat otisky prstů. To však neznamená, že telefon přežije například souboj s klíči v tašce nebo kabelce. Už proto je dobré mu zajistit kvalitní pouzdro. Výhodu představuje i v případě pádu telefonu. Mobil Nokia G50 je poměrně těžký, váží plných 220 g. Z fyziky si jistě všichni pamatujeme poučku, že co je těžké, padá rychleji. Kvalitní pouzdra na mobil však umí pár utlumit, takže šance na přežití přístroje se díky nim významně zvýší.

Podpořte či povyšte jeho vzhled

Jak už jsme zmínili, záda telefonu mají zajímavé provedení. Někomu však přesto nemusí vyhovovat. Na vašem etuo.cz si jistě vyberete kryt, který vám sedne. Nejpočetnější skupinu u nás tradičně mají silikonové obaly na mobil. Počítáme mezi ně i zmíněná průsvitná pouzdra. Tyto kryty chrání boky i záda přístroje a drobně vystupují i nad displej. Pokud jej zajistíte navíc spolehlivým sklem či fólií, mobil získá skutečně všestrannou ochranu. Knížkové obaly mají vždy pohyblivé křídlo, které ochranu obrazovky násobí. Tento typ krytu má své skalní příznivce a my to plně respektujeme. Také v této kategorii proto najdete celou řadu designových zástupců. Vedle toho nabízíme i celou řadu dalších typů krytů na mobil. Třeba výjimečně odolné, třpytivé nebo vyrobené z méně obvyklých materiálů jako je kov, kůže či dřevo. Ať už sáhnete po kterémkoli, vždy si dejte s výběrem trochu na čas. Pouzdra na mobil míváme na očích denně. Pohled na ně by se neměl ani po čase okoukat.

Výhradně vaše Nokia G50

Během listování nabídkou opakovaně narazíte na výzvu „navrhnout kryt“. Tato dvě slova představují cestu ke zcela originálnímu obalu na mobil, jaký nebude mít nikdo jiný na celém světě. Navrhnout si kryt s vlastním potiskem je přitom velmi jednoduché. Stačí jen následovat výzev na jednotlivých tlačítkách. Navrhování vám velmi usnadní šablona vašeho budoucího krytu. Její plastický povrch totiž obsahuje veškeré výřezy, takže budete vědět, jak svůj motiv, či motivy natočit či zvětšit, aby na obalu vypadaly co nejlépe. Kryty s vlastním motivem jsou velmi oblíbené, pokud obalem plánujete obdarovat někoho ze svých blízkých. Funkční dárek nejen, že potěší, ale navíc bude pro dotyčného trvalou připomínkou času, který jste mu věnovali. Nejoblíbenější jsou přitom různé fotografie, které zachycují příjemně strávené chvíle nebo odkazují na něco, co je danému člověku blízké. Tím vás však nechceme nijak navádět. Celé tvoření je totiž jen na vás.