+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil Nokia G21

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Podpořte jeho přirozenou výdrž

Zatímco legendární Nokia 5110 vydržela prakticky cokoli, nový telefon téže značky, Nokia G21 láká na zvýšenou výdrž baterie. Konkrétně je to 5 050 mAh. Vzhledem k tomu, že telefon nabízí zcela nový super úsporný režim, telefon by s vámi měl vydržet až tři dny. Výdrž je u telefonu zcela zásadní. Proto se věnujeme navrhování a výrobě šikovných doplňků, které ji zajistí. Jistě, je možné, že super schopností, jakých dosahoval dosud nepřekonaný nejslavnější model finské Nokie ani tak nedocílíte. Budete však vědět, že jste pro své chytré společníky udělali všechno, co je v danou chvíli možné. Obaly na mobil Nokia G21 potěší nejen svými vlastnostmi a provedením, ale také přátelskou cenou. A to také není k zahození.

Kryty na mobil Nokia G21

Než zařadíme jakékoli kryty na mobil do naší nabídky, vždy je důsledně podrobíme sérii zkoušek, ve kterých musí obstát na výbornou. Mimo jiné se zaměřujeme na rozměrovou přesnost. Pouze dobře padnoucí obal může spolehlivě plnit svou roli ochrany proti vnějším vlivům. Každý telefon přitom nabízí rozlišné rozměry. Pouzdra na mobil, u kterých je uvedeno, že jsou určené pro model Nokia G21, svými rozměry odpovídají právě a pouze tomuto telefonu. Také rozložení jednotlivých funkčních a ovládacích prvků se zpravidla model od modelu liší. Obaly na mobil Nokia G21 v naší nabídce však mají veškeré otvory pro tyto prvky tam, kde je mít mají, takže telefon půjde i s nasazeným obalem ovládat tak, jak jste zvyklí. Ochranná vrstva v podobě krytu na mobil významným způsobem zvýší odolnost telefonu proti oděrkám, škrábancům i špíně. Může se stát, že když telefon po čase z obalu vyndáte a lehce očistíte, vykoukne na vás ve stavu, v jakém jste ho poprvé rozbalili. Kromě ochrany proti vnějším vlivům pomáhají kryty na mobil zvýšit šance telefonu, že ustojí případný pád. Dokáží ho totiž významným způsobem utlumit.

Rozhodující je nejen design, ale i typ

Nabídka pouzdra na mobil Nokia G21 na vašem etuo.cz je velmi široká. Každý člověk je totiž jiný a každý od svého krytu na mobil očekává něco trochu jiného. Zatímco někdo chce třpytivý vzhled, kterým se v každé situaci blýskne, někdo jiný nedá dopustit na odolné kryty, které jeho ochranu ještě posilují. Je velmi lákavé řídit se při výběru výhradně vzhledem. My však doporučujeme zaměřit se i na typ obalu, abyste si vybrali skutečně to, co vám nejvíce vyhovuje. Pokud dáváte přednost pohyblivým křídlům, které násobí ochranu obrazovky, doporučujeme obaly knížkové či flipové. Pokud naopak chcete mít stálý přístup k obrazovce, nabízí se naše silikonové obaly. Kromě různých potisků je máme i v méně tradičním provedení, například doplněné o další materiál jako kov, kůže, či dřevo. Pomocí filtrování si můžete výběr zúžit jen na takové kryty na mobil, o které máte skutečně zájem a zaměřit se už výhradně na zmíněný design. V něm si přijdou na své všichni uživatelé různých koníčků, světových názorů, povolání, milovníci různých dekorů či barev. Tak se pusťte do vybírání, aby byl váš telefon Nokia G21 co nejdříve plně chráněný.

Vytvořte si kryt s vlastním motivem

Během listování jistě natrefíte na možnost „navrhnout kryt“. Pokud ji zvolíte, ocitnete se v naší kreativní dílně, kde si za pár minut můžete navrhnout kryt na mobil zcela podle svých představ. Je to velmi jednoduché. Šablona, na kterou umisťujete svůj motiv či motivy je totiž vaším budoucím obalem. Všechny výřezy jsou přesně na svých místech. Díky tomu získáte dobrou představu, jak bude výsledek vypadat. Obrázek můžete poskládat ze svých fotografií, ulovit ho na internetu nebo využít naší galerie, kterou vám pro tento účel otevíráme. Pomocí textového tlačítka je možné připsat na obal vhodná slova. Této možnosti můžete i nemusíte využít. Něž objednávku odešlete, doporučujeme ještě zkontrolovat barevnost pozadí. Pomocí příslušného tlačítka ji totiž velmi snadno můžete přizpůsobit vašemu námětu.