+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil Nokia G20

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Zamilujete si nový telefon Nokia G20?

Říká se, že máj je lásky čas. Pokud jste se i vy zamilovali do nové, květnové Nokie G20, máme pro vás dobré zprávy. Na našich stránkách najdete veškeré příslušenství, které vám pomůže k tomu, aby s vámi tento zdařilý kousek z dílny finských pionýrů v oboru vydržel co nejdéle. O 6,52palcový displej se postarají tvrzená ochranná skla, fólie na displej či hybridní skla, které vlastnosti obou typů doplňků pro zabezpečení obrazovky kombinují. O svisle proužkované, bílé či tmavomodré tělo se postarají spolehlivé kryty na mobil. Nabízíme je v opravdu velkém množství provedení. Vždy je však spojuje ohled na kvalitu, která je pro nás klíčová.

Obaly na mobil se spoustou užitečných vlastností

Pouzdra na mobil, která se chtějí ucházet o místo v naší nabídce, musí mít celou řad vlastností. V první řadě musí telefonu sedět. Jakmile svůj smartphone Nokia G20 zaklapnete do vnitřního krytu, telefon by se neměl vůbec hýbat. Toto vnitřní pouzdro má být zpravidla silikonové. Právě silikon se velmi osvědčil, protože dokáže být pevný a pružný zároveň. Mimo jiné mu vděčíme za zvýšenou odolnost telefonů v případě nechtěného pádu. Tento materiál dokáže pád utlumit a minimalizuje tak možné poškození samotného přístroje. Další, neméně důležitou vlastností našich obalů na mobil Nokia G20 je plastický povrch. Najít byste na něm měli veškeré otvory pro funkční i ovládací tlačítka a prvky. Telefon by měl za všech okolností jít i s nasazeným obalem ovládat tak, jak jste zvyklí. Obaly na vašem etuo.cz pomohou chytrým telefonům odolávat všem nástrahám spojeným s každodenním používáním. Nejrůznější oděrky, škrábance či špínu dokáží udržet pěkně daleko od těla přístroje. S trochou nadsázky lze říct, že když obal po letech sundáte, měl by telefon po lehkém očištění vypadat tak, jako když jste ho poprvé přivítali u sebe doma.

Design je naše vášeň

Víme, jak je důležité nabízet obaly na mobil v co nejširším designovém provedení. Naším cílem je, aby si svůj vysněný obal u nás našel opravdu každý. Protože každý člověk je jiný a každému vyhovuje něco trochu jiného, jsme neustále motivováni navrhovat nové a nové motivy. Naší inspirací jsou nejen poslední trendy, jako je třeba oblíbená imitace mramoru či přírodních kapalin, které mají třpytivé akcenty, ale také tradiční vzory a potisky, které si své skalní příznivce drží po řadu let. Abyste si volbu svého krytu co nejvíce zjednodušili, můžete využít možnosti filtrování a zúžit si výběr právě a jen na design. Samozřejmostí je uvedení správné značky a konkrétního modelu, v tomto případě Nokia G20. Vedle toho však můžete vyfiltrovat například jen knížkové kryty, výjimečně odolné obaly anebo třeba pouzdra, která pracují s kovem, dřevem či veganskou kůží.

Navrhněte si kryt zcela podle svého

Vedle naší základní nabídky doporučujeme věnovat pozornost obalům s výzvou „navrhnout kryt“. Jakmile na takové pouzdro kliknete, octnete se v naší kreativní dílně, ve které se každý může na chvilku změnit v designového návrháře. Výroba krytu s vlastním motivem je překvapivě jednoduchá. Plocha, na které tvoříte, totiž odpovídá telefonu Nokia G20. Veškeré výřezy pro funkční i ovládací tlačítka a prvky jsou přesně na svých místech. Díky tomu se vám bude zvolený motiv či motivy lépe rozvrhovat a umisťovat. Obrázek či obrázky, které chcete na svém pouzdru vidět, můžete najít například v paměti svého telefonu, na internetu, ale také v naší obsáhlé galerii, kterou jsme vám pro tento účel zpřístupnili. Pomocí textového tlačítka je možné doplnit základní motiv vhodnými slovy. Před dokončení objednávky ještě doporučujeme použít tlačítko na spodní liště, kterým se upravuje barevnost pozadí. Tam, kam nezasáhne váš motiv, totiž zůstane původní barva. My do vašich návrhů nijak nezasahujeme. Tiskneme je tak, jak nám je odešlete.