+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil Nokia G10

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Nokia opět volí vlastní cestu

Finská značka Nokia se tentokrát rozhodla zaútočit na nižší cenový segment. Na jaře roku 21 poslala do hry telefon Nokia G10. Namísto přečíslování sérií, na které jsme byli až dosud zvyklí, jsme se dočkali nové modelové řady, která kombinuje číslice s písmeny. Telefon Nokia G10 navazuje na model Nokia 2.4. Najdeme u něj například ikonický kruhový modul pro zadní trojitou kameru. Nokia se obecně odmítá podvolit jakýmkoli trendům a při navrhování telefonů na to jde po svém. Na tomto telefonu proto najdeme poměrně masivní rámečky a nechybí na nich ani logo výrobce, které je umístěné na spodním okraji. Největším lákadlem telefonu je, kromě přívětivé ceny, také Android 11, který je u telefonů této cenové hladiny spíše výjimkou. Nokia také garantuje možnost upgradu po dobu 2 let, takže se u telefonu dočkáte vylepšení na Android 12 i 13.

Zvyšte odolnost svého telefonu Nokia G10

Nás však jako vždy zajímá především jeho odolnost. U telefonu, který stojí něco málo přes 3 000 Kč nelze očekávat plnění přísných vojenských norem. Proto jsme pro telefon Nokia G10 připravili cenou řadu krytů na mobil i doplňků pro zabezpečení displeje, které jeho odolnost významně zvýší. Mimo jiné si kryty na mobil Nokia G10 i ochranná skla a fólie na displej poradí se škrábanci, oděrkami či špínou. Spolehlivá pouzdra na mobil také dokáží výrazně utlumit případný pád. S trochou štěstí by z něj měl váš chytrý společník vyváznout bez výraznějšího poškození. U naší nabídky je samozřejmostí také ohled k rozměrům telefonu a přítomnost veškerých výřezů pro funkční i ovládací tlačítka a prvky. Telefon by měl i s nasazeným obalem jít používat tak, jak jste zvyklí. Když si dobře vyberete, obal na mobil v kombinaci se zabezpečením obrazovky se postarají o to, že váš telefon si po delší dobu zachová svůj původní vzhled. Pokud toho chcete docílit, je však nutné pořídit si tyto doplňky v co nejkratším čase po nákupu nového přístroje. Telefon je věc denní potřeby. Používáme nebo přenášíme ho prakticky neustále. Oděrky, škrábance i špínu proto může nachytat dřív, než se nadějete. Už proto je dobré pustit se do výběru spolehlivých doplňků, nejlépe ještě teď.

U nás si vybere opravdu každý

Nabídka na etuo.cz je tradičně velmi široká. Naším cílem je, aby si u nás vybral úplně každý. Kryty na mobil nabízíme pro vyznavače čisté elegance, pro romantiky, pěstitele nejrůznějších koníčků, milovníky abstrakce, i držitele nejrůznějších světonázorů. Jednotlivé obaly na mobil se přitom liší zejména svým provedením. Máme něco pro ty z vás, kdo chtějí silikonové, knížkové i flipové kryty na mobil. Výjimkou nejsou ani třpytivé obaly, kryty, které mají plastický povrch anebo pouzdra, které doplňuje kůže, kov či dřevo. Na své si však u nás přijdou i ti, kdo po svém obalu požadují zvýšenou ochranu. Naše odolné obaly na mobil maximalizují zabezpečení telefonu. Oceňují je například pracovníci ve stavebnictví, rodiče malých dětí i všichni, kteří jdou nehodám telefonů častěji naproti.

Vytvořte svůj vlastní unikát

Pokud máte o svém krytu na mobil zcela konkrétní představu, doporučujeme zaměřit vaši pozornost na možnost „navrhnout kryt“. Zvolená šablona vás přenese do naší virtuální dílny, ve které se můžete vyřádit podle svého. Všechno tu funguje velmi jednoduše a intuitivně. Na šablonu, která svými rozměry odpovídá telefonu Nokia G10 můžete přidávat jeden či více obrázků. Posloužit vám přitom může paměť vašeho zařízení, typicky fotogalerie, internet nebo naše obsáhlá galerie, kterou vám pro tento účel exkluzivně zpřístupníme. Obrázek či jejich koláž můžete doprovodit také vhodnými slovy. Na výběr máte celou řadu fontů, velikostí písma i barev tak, aby k základnímu motivu co nejlépe seděly. Před dokončením ještě doporučujeme využít tlačítko pro úpravu pozadí, aby byl váš návrh dotažený k dokonalosti. My do vašich návrhů nijak nezasahujeme. Tiskneme je tak, jak nám je odešlete.