+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil Nokia C20

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Vyslyšíte volání moře?

Finská značka Nokia jako by vyslyšela volání spousty Čechů po letní dovolené u moře, kterou si v roce 20 mohlo užít jen několik z nás. Už na jaře roku 21 představila novinku, telefon Nokia C20, která nám bude bezstarostné dny strávené na pláži neustále připomínat. K dostání je totiž v barvě písku nebo temně modrých mořských hlubin. Tohoto lákavého tématu se drží také jemná kresba na zádech telefonu, která odkazuje k poklidnému vlnění na hladině moře. My Češi moře jednoduše milujeme. Telefon, který je na něj zaměřený, si proto jistě najde cestu do našich domovů.

Aby s vámi vaše Nokia C20 vydržela opravdu dlouho

Investice do smartphonu Nokia C20 není nijak závratná. V přepočtu zhruba za 2 500 Kč dostanete výbavu, jaká postačí všem nenáročným uživatelům. Velkou výhodou Nokie C20 je vyměnitelná baterie, což je u dnešních chytrých zařízení zcela výjimečné. Telefon s vámi proto s trochou štěstí může vydržet tak dlouho, jak si budete přát. Platí to však za předpokladu, že se nijak mechanicky nepoškodí. Abyste se o to zasadili, doporučujeme vám v co nejkratší době po jeho nákupu posílit jeho ochranu pomocí užitečných pomocníků, kteří jsou k tomu jako stvoření. O 6,52palcový displej se postarají spolehlivá tvrzená ochranná skla či fólie na displej. Citlivé tělo telefonu nejlépe zabezpečíte pomocí pouzdra na mobil.

U nás si spolehlivě vyberete

Nabízíme kryty na mobil Nokia C20, které mají všechno, co mají mít. Nejen, že plně respektují rozměry telefonu, ale také disponují veškerými výřezy pro všechny funkční i ovládací tlačítka a prvky. Váš telefon by měl i s nasazeným krytem jít ovládat tak, jak jste zvyklí. Co se významně změní, bude jeho odolnost vůči oděrkám, škrábancům i špíně, které mohou telefon značně znehodnotit. Když si dobře vyberete, váš přístroj si může zachovat svůj původní vzhled po velmi dlouhou dobu. Obaly na mobil totiž mimo běžného mechanického poškození dokáží utlumit i případný pád. Spolu s nimi by s trochou štěstí měl telefon při běžném pádu z malé výšky zůstat zcela neporušený.

Už jste si prohlédli naši letní kolekci?

Telefon s tématikou moře přímo volá po krytu, který s ním bude souznít. Na vašem etuo.cz najdete silikonové, knížkové, flipové či odolné kryty v designovém provedení, které vás přenesou do poklidných dní strávených u moře, kdykoli si budete přát. Prohlédněte si například naši letní kolekci. Pro telefon Nokia C20 je jako stvořená. Váš výběr se však u nich zastavit nemusí. Obaly na mobil Nokia C20 nabízíme v celé řadě provedení i designů, od jednoduché, jednobarevné elegance, přes nejrůznější potisky až po oblíbené abstraktní vzory s imitací mramoru či přírodních kapalin, které doplňují třpytivé akcenty.

Navrhněte si pouzdro pomocí vlastních vzpomínek

Dovolená u moře je časem, na který každý z nás s láskou vzpomíná. Pokud i vy máte ve své sbírce snímek, který přesně vystihuje ten pocit sladkého nicnedělání u šumícího moře, přeneste ho jednoduše na některý z našich krytů. Stačí navštívit naši kreativní dílnu a tento motiv jednoduše vložit na předem připravenou plochu vašeho budoucího obalu. Doplnit ho můžete vhodnými slovy, které vaši dokonalou dovolenou vystihují. Na výběr máte celou řadu fontů, velikostí písma i barev. Každý váš příští pohled na telefon vám bude připomínat dny, kdy jste byli skutečně šťastní a o nic menšího nám ani nejde. Kryty na mobil navrhujeme proto, aby vám přinášely radost a pocit štěstí. Aby byly skutečně dokonalé, doporučujeme vám při navrhování krytu s vlastním potiskem ještě na závěr zkontrolovat barevnost pozadí. Tam, kam nezasahuje váš motiv, může zůstat původní barva. Tlačítko na úpravu barevnosti pozadí si s tím hravě poradí a dotvoří váš jedinečný obal do posledního detailu.