+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil Nokia C10

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

V jednoduchosti je krása

Finská značka Nokia, která v minulosti trhu s mobilními telefony zcela dominovala, se na jaře roku 21 snaží vrátit do hry s prostřednictvím telefonu Nokia C10. Na tomto přístroji, který je k mání za cenu v přepočtu asi 2 000 Kč, je spousta věcí opravdu pozoruhodných. Charakteristický kruhový modul na zadní části přístroje ukrývá pouze jednoduchý fotoaparát s 5 Mpx. Vpředu najdeme poměrně masivní rámečky s hrdým logem značky. Telefon poběží na odlehčené verzi Android 11 Go. Někomu nemusí vyhovovat, že telefon nabízí podporu „pouze“ síti 3G, ovšem v případě odlehčeného přístroje pro nenáročné uživatele to problém být nemusí. Nejpozoruhodnější na telefonu je však baterie. Je totiž vyměnitelná, což je u chytrých telefonu naprosto mimořádné. S trochou dobrého zacházení vám tak smartphone Nokia C10 může sloužit po celou řadu let. Když pomineme mechanické poškození, baterie mohou být jedním z nejčastějších důvodů, proč je třeba telefon vyměnit za nový. S postupem let se zkrátka přirozeně opotřebovává a telefon je tak třeba nabíjet až příliš často.

Kryty na mobil, které drží krok s výdrží telefonu

Pokud už má telefon vyřešenou otázku případného opotřebování baterie, je třeba také udělat všechno proto, aby se co nejúčinněji vyhnul zmíněnému mechanickému poškození. Právě v tomto ohledu pomohou spolehlivá pouzdra na mobil Nokia C10 v nabídce vašeho etuo.cz. Nejen, že plně respektují rozměry telefonu, ale také počítají se všemi jeho zvláštnosti. Disponují totiž veškerými výřezy pro funkční i ovládací tlačítka a prvky. Telefon tak půjde i s nasazeným obalem ovládat tak, jak jste zvyklí. Co se významně změní, je zajištění proti nejrůznějším oděrkám, škrábancům a špíně. Obaly na mobil vychytají naprostou většinu z nich namísto telefonu, takže si váš přístroj mnohem déle zachová neporušený vzhled. Své spolehlivé vlastnosti dokáží kvalitní kryty na mobil prokázat i v případě pádu telefonu. Pokud k němu dojde, dokáží ho utlumit, takže následky by s trochou štěstí nemusely být vůbec žádné.

Dodejte své Nokii C10 vzhled, jaký se vám líbí

Při volbě správného pouzdra na mobil je důležité se řídit pouze několika důležitými pravidly. Je dobré si vybírat typ pouzdra na mobil, který vám vyhovuje. Silikonové, knížkové či odolné kryty na mobil se totiž značně liší a ne každý si snadno zvykne na nový typ zabezpečení telefonu. Dalším důležitým kritériem výběru bude váš vkus. Obal na mobil budete mít pravděpodobně opakovaně na očích každý den. Když si dobře vyberete, může vám pohled na tento doplněk přinášet radost pokaždé, když se na něj podíváte. Protože každý člověk je jiný a každému vyhovuje něco trochu jiného, snažíme se nabízet kryty na mobil v co největším množství designů. Na své si přijdou nejen příznivci jednoduché elegance, ale také vyznavači nejrůznějších koníčků, zájmů, zaměstnání či pohledů na svět. V nabídce krytů s gravírováním najdete například kryty na mobil s umělou kůží, dřevem či kovem, které mají díky gravírování jemně plastický povrch. Výjimkou však nejsou ani obaly na mobil s ryze abstraktními náměty jako je v poslední době oblíbená imitace mramoru či tekutých prvků, které doplňují třpytivé fragmenty. Pokud jde o kryty na mobil a další příslušenství, stále se pro vás snažíme vyhledávat nejrůznější novinky a přinášet vám co nejširší výběr k vaší plné spokojenosti.

Staňte se návrhářem

Vedle základní nabídky ještě stojí za povšimnutí kryty na mobil s výzvou „navrhnout kryt“. Pokud na ně kliknete, ocitnete se v naší virtuální dílně na tvorbu krytů s vlastním potiskem. Jak brzy zjistíte, návrh osobitého obalu na mobil získáte velmi jednoduše. Stačí se řídit příslušnými pokyny, přidávat obrázek či obrázky a vhodná slova, pokud tedy chcete. Před odesláním objednávky vždy doporučujeme, abyste si ještě zkontrolovali barevnost pozadí. Tam, kam nezasáhne váš motiv, může zůstat původní barva. My do vašich návrhů nijak nezasahujeme, tiskneme je tak, jak nám je odešlete.