+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil Nokia 8.1

Obaly pro Nokia 8.1


?

Jak si ověřit model telefonu?

Smartphony Nokia 8.3 5G, jsou úplně jiné modely.

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Velký výběr obalů na mobil Nokia 8.1

Mají za úkol ochránit smartphone Nokia 8.1 před nástrahami prostředí. Ale mohou ho také vyzdobit. Nebo s jejich pomocí můžete mobil Nokia 8.1 sladit s vaším outfitem a ostatními doplňky. Můžete mít jeden do práce, druhý na běžné nošení a jiný třeba na party. Na víkendy můžete mít speciální super odolný. O čem je řeč. O kvalitních obalech na mobil Nokia 8.1, krytech a pouzdrech z internetového obchodu etuo.cz. Vybíráme pro vás pouze kvalitní kryty a pouzdra na mobily Nokia 8.1 od předních výrobců. V zásobě jsou oritignální obaly na mobil jednotlivých značek mobilů i obaly specializovaných firem. Vybírat můžete klasické silikonové zadní kryty na mobily Nokia 8.1, plastové kryty i knížkové obaly s přední otevírací částí. Najdete u nás i oblíbené klapky. Flipové obaly, které se otevírají na kratší straně telefonu.

Velký výběr motivů pro obaly na Nokia 8.1

Designově se můžete doslova vyřádit. Připraveny jsou elegantní business pouzdra na mobil Nokia 8.1 v dekoru eko kůže. S nimi můžete jít i na velmi náročné obchodní jednání. A na večer je vyměňte za crazy třytivý obal nebo kryt s tekutými efekty. Minimalistům udělají radost ultra tenké kryty na mobil z řady Ultra Slim. Ty na telefonu sotva postřehnete. Skělý výběr nabízíme v potištěných obalech na telefon Nokia 8.1. Několik stovek motivů pokrývá nejrůznější záliby i témata. Na své si přijdou romantické duše, duchovně založení majitelé telefonu Nokia 8.1 i drsňáci s rychlými koly. Nebo byste raději kryty na mobil Nokia 8.1 s tatoo motivy? I ty u nás najdete. Udělejte si chvilku času a vybírejte.

Specifikace Nokia 8.1

I společnost Nokia už na trh dodává moderní smartphony. Mobil Nokia 8.1 můžeme směle řadit k exceletním telefonům za rozumný peníz. Smartphone Nokia 8.1 je výborně vybavený. Nokia se soustředila na maximálně vyladěný obraz a super vybavený fotoaparát. Zmínit musíme alespoň selfie kameru. Jejích 20 MPx slibuje velmi silné selfie fotografie. Fotoaparát je navíc vybaven technogolií pro focení za nízkého osvětlení.