+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil Nokia 7.3

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Se všemi otvory

Při přípravě pouzdra na mobil Nokia 7.3 jsme museli na zádech pomyslně vrtat hned třikrát. Telefon na nich má v horní části unikátně kruhově uspořádaný zadní fotoaparát, po jeho levé straně blesk a pod kamerou čtečku otisku prstů. Nejen s těmito otvory počítají všechny kryty na mobil Nokia 7.3 v naší nabídce. Mimo nich disponují i otvory pro všechna funkční i ovládací tlačítka a prvky. Telefon s nimi půjde ovládat tak, jak jste zvyklí. Na vás zůstává nejdůležitější otázka, a to je výběr toho pravého pro vás.

Silikonové, knížkové či flipové. Vybírejte.

Nejvíce zástupců mají silikonové obaly. Kromě nepřeberného množství nejrůznějších barev a potisků je nabízíme i v netradičním provedení, například třpytivé, s dřevěnými prvky či s gravírováním. Neméně obsáhlou kategorii tvoří knížková či flipová pouzdra na mobil. Typické je pro ně pohyblivé křídlo, které poskytuje základní ochranu také displeji. Každý z krytů v naší nabídce dokáže ochránit váš telefon před oděrkami, škrábanci a špínou. Mimo to zvýší jeho šanci na přežití i v případě pádu. Svébytnou kapitolu navíc tvoří odolné kryty na mobil. S jejich pomocí snese váš telefon Nokia 7.3 i trochu drsnější zacházení.

Může být Nokia 7.3?

Zadní čtverná kamera není jediným zajímavým prvkem telefonu Nokia 7.3. Na novinku z roku 2020 se dlouho čekalo. Nakonec vstupuje na trh s nejnovějším Androidem, baterií s kapacitou 4 000 mAh s funkcí rychlonabíjení, možností výběru ze dvou kapacit paměti, 64 a 128 GB. To vše pod IPS LCD displejem se 6,4 palci. Pro fanoušky značky Nokia to jistě budou dostatečně přesvědčivé argumenty. Značka se po několik let trvajícím úpadku a několikerou výměnou majitelů opět vrátila do finských rukou a spolu s tím i na výsluní. Tak úspěšná jako při vývoji svých legendárních, téměř nerozbitných modelů 5110 či 3311 zatím není, ale co není, může být.