CHRISTMAS SALE slevy až do -50% | Vidět víc »

Kryty, obaly a pouzdra na mobil - Nokia 7.2

Obaly pro Nokia 7.2


?

Jak si ověřit model telefonu?

Smartphony Nokia 7.3, jsou úplně jiné modely.

No search results

Obaly, kryty i pouzdra na mobil Nokia 7.2

Pro smartphone Nokia 7.2 jsme připravili několik designových kolekcí. Snažili jsme se, abychom potěšili srdce většiny nadšených fandů nového mobilu Nokia 7.2. Připraveny jsou designové kolekce s netradičními kryty na mobil Nokia 7.2 se surovým dřevem nebo pravým kovem. Kryty na mobil Nokia 7.2 pak mohou být zcela hladké nebo mít umělecké gravírování. Čekají na vás i kryty na mobil Nokia 7.2 s potisky luxusních fotografií nebo tematických maleb. Na své si přijdou romantici, drsňáci od rychlých kol i fandové fantasy. V kolekci pro mobil Nokia 7.2 jsou samozřejmě i decentní jednobarevné obaly na mobil Nokia 7.2 nebo luxusní kožené pouzdra. A pro milovníky sportu, adrenalinové zábavy a pohybu v náročnějším prostředí jsou připraveny vysoce odolné obaly na mobil Nokia 7.2. Oblíbená je především řada Bumper s kryty na mobil Nokia 7.2, které mají hliníkový rám.

Kvalitní materiály a respekt k rozměrům mobilu Nokia 7.2

Všechny kryty a obaly na mobil Nokia 7.2 z e-shopu Etuo.cz jsou dobrými ochránci zařízení. Dosáhli jsme toho pečlivým výběrem dodavatelů, kteří trvají na kvalitních materiálech a precizním dodržování rozměrů konkrétního modelu zařízení. Kryty na mobil Nokia 7.2 jsou proto vyrobeny v rozměrech tohoto modelu. Mají všechny potřebné otvory pro foťák nebo sloty na ideálních místech a v dobré velikosti. Silikonové a plastové kryty na mobil Nokia 7.2 chrání především zadní část telefonu, knížkové a flipové obaly na mobil Nokia 7.2 pak umí ochránit i obrazovku.

Smartphone Nokia 7.2

Chytrý telefon Nokia 7.2 je ideální variantou mobilu střední třídy pro milovníky zavedených značek. Ale má jedno velké lákadlo, kterým je luxusní fotoaparát. Foťák u mobilu Nokia 7.2 má maximální rozlišení úctyhodných 48 MPx. Hlavní fotoaparát má tři snímače od renomované společnosti Carl Zeiss. Smartphone Nokia 7.2, navíc disponuje technologií Quad Pixel. Nechybí ani podpora umělou inteligencí.